Úklid pro váš byt a dům


Zlín - Zlínský kraj

Úklidovka - Zlín

du-uklidovka-zlin-logo-150

Forma podnikání: živnostenský list

Úklidová firma ÚKLIDOVKA-ZLÍN nabízí komplexní a cenově přijatelné úklidové služby pro domácnosti, firmy, komerční a nebytové prostory po celém Zlínském kraji. Mimo jiné provádíme hloubkové čištění koberců, čalounění a sedacích souprav pomocí extrakční metody, čištění čalouněného nábytku, křesel, židlí a matrací.
Úklidové služby

- Postaráme se o jednorázový i pravidelný úklid. Zakládáme si na individuálním přístupu a důslednosti. Při práci vždy používáme nejmodernější technologie a osvědčené postupy.

 

Čištění

- Máme několikaleté zkušenosti s hloubkovým čištěním koberců, sedacích souprav, matrací, židlí a jiného čalounění. Poradíme si také s kůží nebo koženkou. Profesionálně se postaráme i o interiér vašeho vozidla. Vždy dbáme na šetrnost k materiálům a stoprocentní výsledek.

 

Profesionální vybavení

- Neusínáme na vavřínech a neustále sledujeme aktuální trendy. Rozšiřujeme technické vybavení, používáme profesionální metody a ty nejlepší přípravky na trhu. O naše zkušenosti s úklidem a čištěním se podělíme i s vámi. Svěřte se do našich rukou.

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x