Úklid pro váš byt a dům


.

tato doména může být na prodej

kontakt pouze písemně

na optime.cz

Domaci-Uklid.cz

2020-01-domaci-uklid

První informací, o kterou se zajímá každý nejdříve, je cena za profesionální úklid. Ta se mění v závislosti na lokalitě, ale obvykle se pohybuje v rozmezí 160 až 290,- Kč/h pro úklid Praha (vždy závisí na rozsahu činností, které má úklidová firma obstarat). S cenou také výrazně hýbe fakt, zdali máte zájem o pravidelný úklid domácnosti několikrát v týdnu, či naopak potřebujete jednorázový generální, kdy je cena vyšší.

Co se týká rozsahu prováděných činností, je vše vždy na konkrétní domluvě s úklidovou firmou. Vypomoci Vám ovšem mohou v široké oblasti činností, od vytírání podlah, po umývání oken, umývání koupelny, praní, žehlení či vynášení odpadkových košů.

V oblasti výběru vhodné úklidové firmy vždy radím sledování recenzí na internetu a nejlépe doporučení od někoho známého. U větších úklidových firem je samozřejmostí profesionálnější vybavení a také větší počet zaměstnanců, díky čemu mohou zaručit úklid trvající kratší dobu a také dřívější termíny při objednání. V případě menších lokálních firem člověk může na druhou stranu získat osobnější přístup a podpoří místní firmu.

Jste stále nejistí, zdali si „paní na úklid“ domluvit? Bojíte se o své soukromí a osobní věci? Tak to opravdu nemusíte mít strach. V hotelovém pokoji se o své osobní věci také nebojíte, že? Úklidové firmy mají se svými pracovníky podepsané smlouvy týkající se jak trestní odpovědnosti za krádeže, tak mlčenlivosti o výkonu jejich práce. Pozice zaměstnance úklidové firmy také není obsazena jen tak někým, všichni zaměstnanci musí mít čistý trestní rejstřík a být bezúhonní. A co se týká narušení vašeho soukromí, lze v úklidové firmě domluvit, že úklid ve vašem domě či bytě bude probíhat v době vaší nepřítomnosti. Takže vždy přijdete domů do čistého a voňavého prostředí a s pracovníkem úklidové firmy se nemusíte ani potkat.

No nezní to báječně? A teď také trochu té zkušenosti zažité „na vlastní kůži“.

Služeb úklidové firmy jsem využila před mojí svatbou, kdy jsem nestíhala veškeré vyřizování, zdobení a přípravy a k tomu mít vygruntovaný celý dům. Vzhledem k tomu, že se svatební snídaně měla odehrávat u nás doma, byl pro mě uklizený dům velmi důležitý. Nechtěla jsem využívat stále jen své příbuzné a kamarádky, a proto jsem na doporučení jedné kolegyně v práci zavolala do místní úklidové firmy a domluvila se na jednodenním důkladném úklidu. V domluvený den ke mně domů v osm hodin dorazila skupina tří paní se všemi potřebnými čistícími prostředky a vybavením, které k úklidu potřebují. Zatímco já jsem se věnovala posledním přípravám týkajících se svatby, paní na úklid kompletně uklidily a umyly celý můj dům, včetně všech skříněk, oken a zákoutí. Vzhledem k tomu, že jsem po celou dobu úklidu domu byla přítomná, mohu zhodnotit profesionální přístup a opravdu poctivé pracovníky této úklidové firmy. Za celý úklid trvající téměř 12 hodin jsem úklidové firmě platila 5.500 ,- Kč. Nevím, v jaké cenové oblasti by se úklid pohyboval nyní, ale já jejich služeb využila již téměř před rokem a půl.

Pokud také péči o svůj dům či byt nestíháte a máte pocit, že jste na vše sama, není nic jednoduššího než si na základě recenzí vybrat úklidovou firmu v okolí a při nějakém tom menším úklidu ji vyzkoušet. Pak už se můžete sama rozhodnout, jestli jejich služeb budete využívat pravidelně či pouze jednorázově.

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x