Požadovaný text nenalezen. Praha 1 - Praha - Úklidové firmy - Úklid domácnosti, domu, bytu

Úklid pro váš byt a dům


úklid Praha 1 - Praha

Revoluční 1082/8, 110 00  Praha 1

Špinavou práci uděláme za vás. Využijte naše služby pravidelného, jednorázového i generálního úklidu. Úklid vám přizpůsobíme na míru.

Detail

Václavské náměstí 2074/37, 110 00  Praha 1

Zaměřujeme se na úklid domácností, bytů, rodinných domů a jiných bytových prostor. Provádíme pravidelné i jednorázové úklidy a naše služby poskytujeme zákazníkům přímo na míru.

Detail

Senovážná 995/2, 110 00  Praha - Nové Město

Nabízíme pravidelný úklid bytů, kanceláří, škol, bank, hotelů a dalších objektů. Povádíme také úklid společných prostor činžovních domů, mytí oken, čištění koberců a další služby.

Detail

Na Florenci 1020/19, 110 00  Praha - Nové Město

Specializujeme se na čištění koberců a čalouněných materiálů v Praze. Provádíme také jiné úklidové služby včetně mytí oken, pravidelného a jednorázového úklidu aj.

Detail

Václavské náměstí 835/13, 110 00  Praha - Nové Město

Specializujeme se na úklid bytů, rodinných domů, kanceláří, firem i obchodů. Obstaráme pravidelný i jednorázový úklid i speciální služby jako mytí oken, podlah, mytí nádobí, převlékaní ložního prádla i žehlení.

Detail

Růžová 1522/16, 110 00  Praha - Nové Město

Provádíme komplexní úklidové služby v Praze i v rámci celé ČR. Zajišťujeme úklid domácností, firem, kanceláří, společných prostor, komerčních a jiných objektů. V rámci našich služeb nabízíme také generální úklid, úklid po rekonstrukci, mytí oken, čištění koberců a podlah, úklid sněhu, výškové práce a mnoho dalších služeb.

Detail

V Jámě 699/1, 110 00  Praha - Nové Město

Provádíme pravidelný i jednorázový úklid v interiéru i exteriéru. Zajišťujeme také generální úklid a úklid po řemeslnících. Nabízíme také mytí oken, čištění koberců i stavební práce.

Detail

Klimentská 1215/26, 110 00  Praha - Nové Město

Nabízíme kompletní čištění sedaček, koberců, čalounění, matrací i interiérů motorových vozidel. Spolehněte se na profesionály.

Detail

Karoliny Světlé 328/35, 110 00  Praha - Staré Město

Provádíme pečlivý úklid v malém i velkém rozsahu. Máme zkušenosti s úklidem domácností, rodinných domů, bytových domů, kanceláří, škol, galerií, úřadů i průmyslových objektů. Zajistíme krátkodobý i dlouhodobý úklid dle individuálních potřeb zákazníka. Zajistíme i praní a žehlení prádla nebo údržbu teras a balkonů.

Detail

Revoluční 1082/8, 110 00  Praha - Nové Město

V komerčních i soukromých prostorách nabízíme komplexní úklidové služby. 

Detail

Dlouhá 705/16, 110 00  Praha - Staré Město

Specializujeme se na čištění koberců a čalounění v Praze a okolí za pomoci nejmodernějších technologií. Profesionálně vyčistíme koberce, sedací soupravy, matrace i židle a další čalouněný nábytek.

Detail

Revoluční 1082/8, 110 00  Praha - Nové Město

Zajistíme pravidelné, jednorázové i generální úklidy v Praze. Naše služby můžete využít v domácnostech, firmách, kancelářích i komerčních prostorách. Nabízíme i mytí oken, čištění koberců a čalounění, čištění závěsů a žaluzií. V domácnostech provádíme kromě úklidu také žehlení prádla. Úklid provádíme včetně zákaznického servisu a dalších drobných služeb včetně zahradnických prací.

Detail

Černá 1692/6, 110 00  Praha - Nové Město

Nabízíme komplexní úklidové služby bytových i nebytových prostor. Provádíme úklid v domácnostech, kancelářích, obchodech, skladech, gastronomických i zdravotnických zařízeních a dalších objektech. Úklidové služby jsou včetně mytí oken, čištění koberců, nábytku, čištění fasád i výškových prací.

Detail

Václavské náměstí 802/56, 110 00  Praha - Nové Město

Nabízíme komplexní úklidové služby včetně pravidelného i jednorázového úklidu bytů, bytových domů, administrativních budov i nebytových prostor. Součástí našich služeb je mytí oken, čištění koberců a čalounění, úklid po rekonstrukci, úklid dvorku, chodníku, odstraňování námrazy a jiné speciální služby.

Detail

Rybná 716/24, 110 00  Praha - Staré Město

Nabízíme úklidové služby v kancelářích, bytových domech, restauracích a jiných prostorách. Provádíme také údržbu objektů, mytí oken aj. Pro stálé zákazníky nabízíme také bonusové balíčky.

Detail

Petrská 1135/10, 110 00  Praha - Nové Město

Provádíme strojové čištění koberců, čalouněného nábytku i interiérů motorových vozidel. Nabízíme také mytí oken a prosklených ploch, vertikálních žaluzií, denní úklid budov a kanceláří a specializujeme se na výškové práce, čištění okapů, světlíků, půd aj.

Detail

Kaprova 42/14, 110 00  Praha - Staré Město

Poskytujeme úklidový servis v domácnostech, bytových domech, firmách i komerčních prostorách. Nabízíme pravidelný, jednorázový i generální úklid, úklid po malování, rekonstrukci nebo nastěhování. Čisticí prostředky si obstará klient, nebo je zajistíme na jeho náklady.

Detail

Štěpánská 630/57, 110 00  Praha - Nové Město

Spolehlivě provádíme úklidové služby pro domácnosti a nabízíme i další služby. Přenechejte své starosti s úklidem nám.

Detail

Hybernská 1613/38, 110 00  Praha - Nové Město

Postaráme se o pravidelný i jednorázový úklid bytových a komerčních prostor.

Detail

Národní 961/25, 110 00  Praha - Staré Město

Zařídíme veškerý pravidelný i generální úklid bytů, domů a kanceláří. Provádíme i mytí oken, čištění koberců, čalouněného nábytku, mytí radiátorů, výměnu ložního prádla a nabízíme i praní a žehlení prádla nebo základní péči o květiny.

Detail

Jindřišská 874/25, 110 00  Praha - Nové Město

Nabízíme pravidelný, jednorázový i generální úklid budov, kanceláří, velkoplošný úklid institucí, objektů, hal, nemocnic aj. K našim službám patří mytí oken, čištění koberců, čalounění, sedacích souprav, komplexní hygienický program a také úklid před kolaudací nebo po rekonstrukci. Poskytujeme také řadu dalších služeb.

Detail

Mariánské náměstí 98/1, 110 00  Praha - Staré Město

Spolehlivě provádíme profesionální úklidové práce v domácnostech, bytových domech, kancelářích i průmyslových objektech. Nabízíme mytí oken, čištění koberců i speciální služby jako výškové práce, čištění okapů, leštění a voskování podlah včetně mramorových podlah a další služby.

Detail

Karoliny Světlé 328, 110 00  Praha - Staré Město

Zajistíme profesionální krátkodobý i dlouhodobý úklid v malém i velkém rozsahu. Poskytujeme úklidové služby domácnostem, bytovým domům, kancelářím, školám, úřadům i průmyslovým objektům. Zajišťujeme také speciální služby jako údržba balkonů a teras nebo praní a žehlení prádla.

Detail

Klimentská 1215/26, 110 00  Praha - Nové Město

Na základě dlouholetých zkušeností nabízíme profesionální čištění koberců, sedacích souprav, čalounění, matrací i interiérů motorových vozidel.

Detail

V Jámě 699/1, 110 00  Praha - Nové Město

Provádíme úklidové práce interiéru i exteriéru. Nabízíme pravidelné úklidové služby, úklid po řemeslnících i generální úklid. Zajišťujeme také mytí oken a čištění koberců.

Detail

Rybná 716/24, 110 00  Praha - Staré Město

Specializujeme se na čištění kusových koberců i velkých ploch koberců v kancelářích, hotelech a domácnostech. Dále čistíme také sedací soupravy a čalounění. Poskytujeme také službu zapůjčení čisticích strojů.

Detail

Rybná 716/24, 110 00  Praha - Staré Město

Specializací naší úklidové firmy je především úklid panelových domů. Zajistíme kompletní úklid domů, bytů i sklepů. Součástí našich služeb je mytí oken a čištění povrchů. Nabízíme ruční i strojové mytí.

Detail

Dlouhá 730/35, 110 00  Praha - Staré Město

Specializujeme se na čištění koberců, čalounění, matrací, sedacích souprav, židlí i profesionální čištění perských koberců.

Detail

Rybná 716/24, 110 00  Praha - Staré Město

Poskytujeme úklidové služby domácnostem a firmám. Zaměřujeme se na mytí oken a prosklených částí objektů, čištění povrchů i na jednorázové úklidy a úklidy po rekonstrukcích.

Detail

Rybná 716/24, 110 00  Praha - Staré Město

Provádíme úklidový servis domácností a kanceláří včetně generálního úklidu, úklidu společných prostor, zimní údržby aj.

Detail

Rybná 716/24, 110 00  Praha - Staré Město

Nabízíme strojové extrakční čištění koberců mokrou metodou. Dále provádíme čištění sedacích souprav, čalounění a matrací v Praze a okolí za použití profesionální čisticí techniky.

Detail

Washingtonova 1624/5, 110 00  Praha - Nové Město

Nabízíme profesionální komplexní úklid rodinných domů, vil, kanceláří i jiných objektů. 

Detail

Rybná 716/24, 110 00  Praha - Staré Město

Spolehlivě zajistíme úklid administrativních budov, kanceláří, komerčních prostor, kulturních i historických objektů, hotelů, sportovních center i bytových domů. Poskytujeme úklid po rekonstrukci, kolaudační úklid, mytí oken, čištění koberců a strojové čištění podlah včetně garážových stání. 

Detail

Rybná 716/24, 110 00  Praha - Staré Město

Poskytujeme komplexní úklidové služby a facility management zaměřené na úklid kanceláří, firem, společných prostor bytových domů, komerčních prostor i zdravotnických zařízení. Nabízíme pravidelný i nepravidelný a specializovaný úklid. 

Detail

Kaprova 42/14, 110 00  Praha - Staré Město

Získejte pro sebe více času a úklidové práce přenechte naší firmě. Poskytujeme pravidelný, jednorázový a generální úklid domácností i firem včetně úklidu po rekonstrukci. Vyleštíme podlahy, umyjeme okna a vyčistíme i fasádu. Poskytujeme také služby pomocnice v domácnosti. 

Detail

Jindřišská 901/5, 110 00  Praha - Nové Město

Zabýváme se profesionálním ekologickým úklidem kanceláří, domů i bytů. Zajišťujeme pravidelný, jednorázový i generální úklid s pomocí eko prostředků. K našim službám patří také mytí oken a čištění koberců.

Detail

Rybná 716/24, 110 00  Praha - Staré Město

Zaměřujeme se na úklid kanceláří, komerčních prostor, veřejných objektů i společných domovních prostor. Troufneme si také na výškové práce, péči o zahradu a zajistíme i odvoz suti.

Detail

Rybná 716/24, 110 00  Praha - Staré Město

Nabízíme jednorázový i pravidelný úklid domácností, komerčních i nebytových prostor včetně úklidu po řemeslnících a to vše s použitím ekologických čisticích prostředků, šetrných k životnímu prostředí. Poskytujeme také další domácí práce.

Detail

Kaprova 42/14, 110 00  Praha - Staré Město

Naše firma rodinného typu nabízí vysoce profesionální úklidové služby. Využijte naší nabídky pravidelného, běžného i generálního úklidu pro domácnosti i firmy. Provádíme mimo jiné také úklid kuchyňské linky, sociálního zařízení, převlečení lůžkovin, mytí nádobí i žehlení prádla.

Detail

Opatovická 154/26, 110 00  Praha - Nové Město

Nabízíme komplexní úklidové služby, kterých mohou využít nejen majitelé domů a bytů, ale i firemních prostor.

Detail

Václavské náměstí 808/66, 110 00  Praha 1

Využijte našich profesionálních služeb v oblasti úklidových prací. Poskytujeme pravidelný úklid bytů a kanceláří, dále zajistíme úklid po řemeslnících, mytí oken a fasád, čištění koberců a podlah včetně voskování.

Detail

Rybná 716/24, 110 00  Praha 1

Poskytujeme profesionální úklidové služby v Praze a Brně s pomocí ekologických úklidových prostředků, šetrných k životnímu prostředí. Zajistíme jednorázový i pravidelný úklid kanceláří, administrativních budov, zdravotnických zařízení i bytových domů. Kromě běžného úklidu nabízíme také mytí oken, čištění koberců a generální úklid.

Detail

Žitná 1575/49, 110 00  Praha - Nové Město

Zajišťujeme pravidelný úklid domácností ekologickými prostředky, úklid firem, kanceláří i výrobních hal. Zaměřujeme se také na generální úklid a nabízíme úklidové práce po řemeslnících. Úklidové služby vám poskytneme přímo na míru.

Detail

Dlouhá 705/16, 110 00  Praha 1

V Praze a okolí poskytujeme komplexní úklidové služby pro domácnosti, firmy, provozovny, restaurace a hotely. Nezalekneme se ani speciálních úklidových služeb jako čištění koberců a čalouněného nábytku, ošetření podlah, krystalizace mramoru nebo generálního úklidu. V zimě nabízíme také odklízení sněhu z přístupových cest, chodníků a střech.

Detail

Kaprova 42/14, 110 00  Praha - Staré Město

Poskytujeme profesionální úklidovou činnost.

Detail

Thunovská 179/12, 118 00  Praha 1

Obstaráme pravidelný a jednorázový úklid bytů, domů i kanceláří. Lehce zvládneme úklid po řemeslnících, vyčistíme podlahy, koberce, čalounění a zajistíme i voskování. Nabízíme také mytí oken, fasád a v neposlední řadě i úklid chodníků a přístupových cest.

Detail

Kaprova 42/14, 110 00  Praha - Staré Město

V oblasti komplexního úklidového servisu máme dlouholeté zkušenosti a tradici. Díky tomu jsme schopni bez problému vyhovět požadavkům zákazníka. Naše úklidové a čisticí služby poskytujeme v rámci celé ČR.

Detail

Rybná 716/24, 110 00  Praha - Staré Město

Poskytujeme komplexní úklidové služby pro široké spektrum klientů. Zajišťujeme úklid v domácnostech, bytech i bytových domech, stejně dobře jako úklid kanceláří, komerčních objektů, výrobních hal, firem i zdravotnických objektů včetně likvidace nebezpečného odpadu. Poradíme si také s úklidem venkovních prostor.

Detail

Rybná 716/24, 110 00  Praha - Staré Město

Svěřte se do rukou naší rodinné úklidové firmy. Úklidové služby nabízíme na celém území Středočeského kraje.

Detail

Opatovická 1315/7, 110 00  Praha 1

Společnost nabízí úklidové služby, jak domů, bytů, tak kancelářských prostor, dále úklid po rekonstrukci, či čištění koberců strojní technikou.

Detail

Senovážné nám. 23, 110 00  Praha 1

Agentůra se zabývá jednorázovými úklidovými službami, či dlouhodobými, dále zajišťuje stálé hospodyně, úklid domů, tak bytových jednotek.

Detail

Vodičkova 681/18, 110 00  Praha-Nové Město

Firma provádí úklid domů, bytů i kancelářských prostor, jde o jednorázové úklidové služby či dlouhodobé.

Detail

Jungmannova 738/18, 110 00  Praha 1

Pravidelný a jednorázový úklid domácností - žehlení, vaření, mytí nádobí, nakupování, mytí oken, zametání, vytírání, luxování, stírka prachu, zalévání květin, převlékání povlečení, praní prádla a jeho věšení i zaopatření domácích mazlíčků.

Detail

Opletalova 4, 110 00  Praha 1

Úklidová firma CLINEA se specializuje na úklid domácností v prémiové kvalitě. Paní na úklid zajistí pravidelný úklid Vaší domácnosti v čase, jaký Vám vyhovuje. Hospodyně na plný úvazek se postará kompletně o Vaší domácnost jako úklid, žehlení, péči o děti, pochůzky a pod.

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x