Úklid pro váš byt a dům


úklid Beroun - Středočeský kraj

Ke stadionu 1385/1, 268 01  Hořovice

Zajistíme kompletní úklidový servis a čisticí služby pro firmy i domácnosti. V naší nabídce je mimo jiné mytí oken, dezinfekční úklid sociálních zařízení, čištění koberců nebo parní čištění radiátorů. Poskytneme vám také profesionální služby hospodyně.

Detail

Záluží 111, 267 61  Záluží

Zajistíme úklidový servis v domácnostech, firmách i obchodech. K našim službám patří také úprava a údržba zahrady i výpomoc v domácnosti a hlídání dětí.

Detail

Ke stadionu 1385/1, 268 01  Hořovice

Zajistíme kompletní úklidový servis a čisticí služby pro firmy i domácnosti. V naší nabídce je mimo jiné mytí oken, dezinfekční úklid sociálních zařízení, čištění koberců nebo parní čištění radiátorů.

Detail

Pivovarská 85/2, 266 01  Beroun

Poskytujeme profesionální úklidové služby pro firmy, školy, hotely i domácnosti.

Detail

Příbramská 129, 267 24  Neumětely

Poskytujeme úklidové služby pro váš domov.

Detail

Za Vinicí 379, 267 12  Loděnice

Nechte se hýčkat a dopřejte si chvíli oddechu. Postaráme se o vaše domácí práce jako úklid a žehlení a v našich službách je také péče o děti.

Detail

Osek 284, 267 62  Osek

Provedeme úklid budov za vás, svěřte své povinnosti do naší péče.

Detail

Mořina 50, 267 17  Mořina

Zajistíme úklidové práce k vaší spokojenosti.

Detail

Tovární 39, 266 01  Beroun

Na čištění koberců, sedacích souprav (včetně kožených) a matrací jsme specialisté. Vyzkoušejte nás.

Detail

Halouny 32, 267 27  Svinaře

Nechte úklid na nás. Nabízíme kompletní úklidové služby pro vaši spokojenost.

Detail

Na Máchovně 123, 266 01  Beroun

Jsme specialisté na čištění a renovace podlah, čištění interiérů, koberců a čalouněného nábytku. Poskytujeme také parní čištění povrchů.

Detail

Višňová 1229/1, 268 01  Hořovice

Pokud si chcete odpočinout od všedních starostí a povinností, směle svěřte úklid své domácnosti do našich rukou a užijte si chvilku pohody.

Detail

Mořina 191, 267 17  Mořina

Nabízíme pravidelný i jednorázový úklid domácností, kanceláří, penzionů nebo škol. Z našich služeb můžete využít třeba mytí oken, žaluzií, podlah, případně čištění koberců, matrací či čalounění.

Detail

Pod Vodojemem 1593, 266 01  Beroun

Postaráme se o vyčištění vašich koberců, matrací, sedacích souprav, čalouněného nábytku i interérů motorových vozidel. Čištění provádíme tzv. mokrou cestou.

Detail

Nová Ves 34, 267 63  Zaječov

Nechte si podat pomocnou ruku a přenechejte úklid domácnosti nám. K naši službám patří také mytí oken a žehlení prádla.

Detail

Pod Ajskou 299, 266 01  Beroun - Tetín

Specializujeme se na úklid administrativních prostor, školních, předškolních i zdravotnických zařízení, úklid bytových i panelových domů a v neposlední řadě také na pravidelný i jednorázový úklid domácností. K našim službám patří mytí oken a také čištění koberců a čalounění.

Detail

Brožíkova 284/8, 266 01  Beroun-Závodí

Pravidelný i jednorázový úklid je pro nás hračkou. Působíme v domácnostech, kancelářích, skladech i zdravotnických a jiných zařízeních. Součástí našich služeb je mytí oken, čištění koberců, podlah a čalounění, žehlení prádla a postaráme se také o vyklízení nemovitostí či zimní údržbu vašeho domu.

Detail

Nám. Boženy Němcové 390, 268 01  Hořovice

Profesionálně vyčistíme všechny koberce a čalounění v domácnostech i firmách extrakční metodou a svěřit nám klidně můžete i interiér vašeho motorového vozidla.

Detail

Tovární 220, 267 53  Žebrák

Spolehlivě zajistíme úklid firemních prostor i domácností a poradíme si také s mytím oken, čištěním žaluzií, koberců, podlah a interiérů motorových vozidel. Nezalekneme se ani praní prádla a jiných služeb.

Detail

Okružní 475, 267 62  Komárov

Postaráme se nejen o úklid bytových i nebytových prostor, ale také o mytí oken, žehlení, čištění koberců, matrací i čalouněného nábytku a v neposlední řadě i o vyčištění interiéru vašeho automobilu. To vše v Hořovicích, Komárově a okolí.

Detail

Plzeňská 143, 267 01  Králův Dvůr

Zajišťujeme úklid domácností i firem a obstaráme i další domácí práce jako mytí oken, praní, žehlení aj.

Detail

Pod Hájem 384, 276 01  Králův Dvůr

Pokud hledáte komplexní úklidové služby, jsme tu pro vás. Kromě úklidu domácností, firem a hotelů se specializujeme i na čištění podlah a povrchů, koberců, sedacích souprav, matrací a lustrů a v neposlední řadě také na mytí oken.

Detail

Plzeňská 1729, 266 01  Beroun

Přenechejte úklid profesionálům. Zajistíme komplexní úklid s použitím ekologicky nezávadných chemických prostředků. Zajistíme vnitřní i vnější úklid a specifický úklid zdravotnických zařízení i průmyslových objektů. 

Detail

Boženy Němcové 328/14, 266 01  Beroun-Závodí

Provádíme komplexní úklidové práce v domácnostech, kancelářích, ordinacích a skladových prostorách. Zaměřujeme se i na čištění koberců a čalounění.

Detail

Karlova 426/21, 266 01  Beroun-Závodí

Poskytujeme komplexní úklidové služby především pro bytové domy, nebytové i komerční prostory, kanceláře, sklady, atd. 

Detail

Pod Haldou 744/5, 266 01  Beroun-Závodí

Zaměřujeme se na pravidelný i jednorázový úklid kanceláří, průmyslových budov i skladových hal. Obstaráme i mytí oken a čištění podlahových krytin.

Detail

Dobrovského 1010/3, 266 01  Beroun

Nechte úklid na nás. Poskytujeme pravidelný, generální i jednorázový úklid bytových i nebytových prostor, kompletní čištění kuchyní, koupelen a dezinfekční úklid, mytí oken a horizontálních žaluzií. Specializujeme se i na čištění koberců, sedacích souprav, čalouněného nábytku a matrací i na čištění interiérů motorových vozidel. To vše s využitím ECO přípravků.

Detail

Drozdov 228, 267 61  Drozdov

Zajišťujeme jednorázové a pravidelné úklidy v domech a bytech a mytí oken.

Detail

Křivoklátská 280, 267 05  Nižbor

Nabízíme pravidelný a jednorázový úklid domácností, pravidelná péče a úklidy pro seniory, praní koberců a sedaček, mytí oken, úklid společenských prostor, žehlení prádla, ošetření dveřních ploch a čištění párou.

Detail

1. května 525 267 62 Komárov 525, 267 62  Komárov

Naše firma nabízí úklid domů, bytů, nabídku domácích prací, pravidelné i jednorázové úklidy, žehlení, vaření, mytí oken, nákupy a drobnou údržbu.

Detail

Na Louce 83, 267 01  Králův Dvůr-Karlova Huť

Nabízím efektivní úklid za rozumné ceny, úklid domů, bytů i kanceláří pro oblast Beroun, Králův Dvůr a okolí.

Detail

Svatá 177 267 51 177, 267 51  Svatá

Nabízíme úklid bytů a domů, zajistíme mytí oken, žehlení,  Berounsko a Praha.

Detail

Pod Knihovem 440, 267 51  Zdice

Nabízíme jednorázový či pravidelný úklid bytů, domů a nebytových prostor.

Detail

Pod Bory 253, 267 01  Králův Dvůr-Počaply

Naše firma nabízí profesionální úklid a poradenství pro, domy, byty a kanceláře.

Detail

Na Ostrově 274, 266 03  Beroun 3

Služby pro domácnost.

Detail

.

,  

Firmy okresu Beroun zajišťují úklid také v jednotlivých obcích Bavoryně Beroun Běštín Broumy Březová Bubovice Bykoš Bzová Cerhovice Drozdov Felbabka Hlásná Třebaň Hořovice Hostomice Hředle Hudlice Hvozdec Hýskov Chaloupky Chlustina Chodouň Chrustenice Chyňava Jivina Karlštejn Komárov Koněprusy Korno Kotopeky Králův Dvůr Kublov Lážovice Lhotka Libomyšl Liteň Loděnice Lochovice Lužce Malá Víska Málkov Měňany Mezouň Mořina Mořinka Nenačovice Nesvačily Neumětely Nižbor Nový Jáchymov Olešná Osek Osov Otmíče Otročiněves Podbrdy Podluhy Praskolesy Rpety Skřipel Skuhrov Srbsko Stašov Suchomasty Svatá Svatý Jan pod Skalou Svinaře Tetín Tlustice Tmaň Točník Trubín Trubská Újezd Velký Chlumec Vinařice Vižina Vráž Všeradice Vysoký Újezd Zadní Třebaň Zaječov Záluží Zdice Žebrák Železná

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x