Úklid pro váš byt a dům


úklid Kolín - Středočeský kraj

Pražská 92, 280 02  Kolín 2

Nabízíme komplexní úklidové služby.

Detail

Havlíčkova 604, 280 02  Kolín IV

Zajišťujeme pravidelný i jednorázový úklid administrativních budov, kanceláří, zdravotnických zařízení i bytů a novostaveb. K našim službám patří také mytí oken a čištění koberců. 

Detail

U Křižovatky 608, 280 02  Kolín IV

Nabízíme úklidový servis pro domácnosti a firmy. Provádíme také mytí oken, čištění podlah, dezinfekce, čištění koberců a interiérů motorových vozidel. Staráme se také o zeleň a zahrady. K našim službám patří i generální úklid, úklid po malování, před kolaudací a další služby.

Detail

V Horkách 955, 289 11  Pečky

Zajistíme jednorázový i pravidelný úklid domácností, kanceláří a firem. Nabízíme také mytí oken, čištění koberců, čalounění i interiérů motorových vozidel.

Detail

Býchory 230, 280 02  Býchory

Nabízíme kompletní úklidové služby v kancelářích, domácnostech i provozovnách. K našemu servisu patří mytí oken, výloh, dveří i podlah.

Detail

Chelčického 562, 281 51  Velký Osek

Nabízíme úklidové služby domácnostem i firmám.

Detail

Polepská 387, 280 02  Kolín IV

Poskytujeme úklidové služby v domácnostech, kancelářích i výrobních halách. Mezi naše služby patří také mytí oken, výškové práce, hloubkové čištění podlah nebo údržba zeleně, úklid vnějších prostor či postavební úklid. Zaručujeme vám individuální přístup.

Detail

Sadová 337, 280 02  Veltruby

Nabízíme kompletní úklidové služby domácnostem i firmám v Praze a Středočeském kraji. Provádíme jednorázový i pravidelný úklid. Součástí našich služeb je čištění sedacích souprav a koberců i mytí oken.

Detail

Havlíčkova 921, 280 02  Kolín IV

Nabízíme pravidelné i jednorázové úklidové služby v bytech, rodinných domech, malých provozovnách i velkých objektech. Provádíme také předkolaudační úklid staveb, čištění koberců, mytí oken i venkovní úklid včetně sekání trávy.

Detail

Nová 101, 280 02  Kolín - Sendražice

Nabízíme profesionální čištění sedacích souprav a koberců.

Detail

Politických vězňů 64, 280 02  Kolín III

Nabízíme všechny úklidové práce a to i včetně čištění čalounění a koberců.

Detail

Pražská 350, 280 02  Kolín II

Provádíme praní a čištění koberců i čalouněného nábytku.

Detail

Jos. Šebesty 587, 289 11  Pečky

Provádíme úklidové služby v bytových i nebytových prostorách a komerčních objektech.

Detail

U Křižovatky 262, 280 02  Kolín IV

Naše úklidová firma nabízí své služby domácnostem i firmám, provádíme také úklid bytových domů i komerčních objektů. Nabízíme rovněž mytí oken, čištění koberců a čalounění, strojové čištění podlah. Využít můžete také pomoc v domácnosti s praním a žehlením prádla.

Detail

Antonína Kaliny 1355, 280 02  Kolín V

Nabízíme úklid domácností i kanceláří. Kromě standardního úklidu provádíme také čištění koberců, podlah a čalouněného nábytku nebo také mytí oken a výloh.

Detail

Molitorov 18, 281 63  Kouřim

Provádíme úklidové práce k vaší spokojenosti.

Detail

Václavská 864/5, 28002  Kolín III

V Kolíně a okolí provádíme pravidelný i jednorázový úklid kanceláří, provozoven i domácností. Zajistíme také generální či předkolaudační úklid, úklid po malířích, antibakteriální čištění parou nebo mytí oken a výloh.

Detail

Rokycanova 1236, 282 01  Český Brod

Naše společnost nabízí úklidové služby a veškeré práce spojené s úklidem domů a bytů.

Detail

Bylany 109, 282 01  Český Brod

Úklid.

Detail

.

,  
Firmy okresu Kolín zajišťují úklid také v jednotlivých obcích Barchovice Bečváry Bělušice Břežany I Břežany II Býchory Cerhenice Církvice Červené Pečky Český Brod Dobřichov Dolní Chvatliny Dománovice Doubravčice Drahobudice Grunta Horní Kruty Hradešín Choťovice Chotutice Chrášťany Jestřabí Lhota Kbel Klášterní Skalice Klučov Kolín Konárovice Kořenice Kouřim Krakovany Krupá Krychnov Křečhoř Kšely Libenice Libodřice Lipec Lošany Malotice Masojedy Mrzky Nebovidy Němčice Nová Ves I Ohaře Ovčáry Pašinka Pečky Plaňany Pňov-Předhradí Polepy Polní Chrčice Polní Voděrady Poříčany Přehvozdí Přistoupim Přišimasy Radim Radovesnice I Radovesnice II Ratboř Ratenice Rostoklaty Skvrňov Starý Kolín Svojšice Tatce Tismice Toušice Třebovle Tři Dvory Tuchoraz Tuklaty Týnec nad Labem Uhlířská Lhota Veletov Velim Velký Osek Veltruby Vitice Volárna Vrátkov Vrbčany Zalešany Zásmuky Žabonosy Ždánice Žehuň Žiželice

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x