Úklid pro váš byt a dům


úklid Kutná Hora - Středočeský kraj

Lípová 1499, 286 01  Čáslav-Nové Město

Nabízíme profesionální úklidové služby 24 hodin denně 7 dní v týdnu zejména ve městech Čáslav, Kutná Hora, Kolín a okolí. Nabídka úklidových služeb platí pro domácnosti i firmy. Provádíme také strojové čištění koberců a podlah, čištění interiérů motorových vozidel a další služby.

Detail

Svobodná Ves 59, 286 01  Horka I

Změřujeme se na čištění koberců, sedacích souprav a čalouněného nábytku.

Detail

Žižkova 111, 284 03  Kutná Hora - Sedlec

Poskytujeme úklidové služby v bytech, domech, kancelářích a dalších objektech. Nabízíme pravidelný a jednorázový úklid i úklid po malování a řemeslnících včetně mytí oken. Poskytujeme také další služby jako obstarání nákupů, žehlení prádla aj.

Detail

Kobylnice 30, 284 01  Kobylnice

Provádíme úklidové služby v domácnostech a kancelářích. Nabízíme čištění koberců, čalounění a interiérů motorových vozidel.

Detail

Nová 250, 285 31  Nové Dvory

Provádíme úklid domácností i menších provozoven. K našim službám patří také praní a žehlení prádla, mytí oken i drobné opravy. Nabízíme také hlídání dětí a venčení psů.

Detail

Vocelova 342/3, 284 01  Kutná Hora - Vnitřní Město

Provádíme úklid domácností i nebytových prostor a kanceláří. Zajišťujeme mimo jiné také mytí oken, čištění koberců a čalounění, úklid po řemeslnících a také praní a žehlení prádla i péči o květiny.

Detail

Víckovice 5, 286 01  Třebětín

Provádíme úklidové práce včetně mytí oken, podlah, schodů i čištění koberců. Specializujeme se také na úklid na stavbách a po rekonstrukcích.

Detail

Pražská 522/18, 286 01  Čáslav-Nové Město

V rodinné žehlírně nabízíme možnost ručního žehlení prádla i mandlování ložního prádla, ručníků, utěrek, ubrusů, závěsů i kapesníků. V případě zájmu nabízíme svoz i rozvoz.

Detail

Přibyslavice 57, 286 01  Vlkaneč

Naše malá rodinná firma nabízí v okolí Kutné Hory a Čáslavi úklid společných prostor bytových domů. Provádíme také úklid exteriéru.

Detail

Novodvorská 138, 284 0  Kutná Hora - Malín

Provádíme pravidelný úklid domácností, kanceláří, komerčních prostor, úklid společných prostor bytových domů, dále nabízíme strojové čištění podlah, mytí oken, čištění sedacích souprav a čalouněného nábytku, čištění koberců a také interiérů motorových vozidel.

Detail

Havlíčkova 104, 285 31  Nové Dvory

Nabízíme ekologické služby včetně těch úklidových. Zaměřujeme se také na výsadbu a údržbu zeleně, vyklízení objektů, pomocné zednické a demoliční práce aj.

Detail

Holšice 41, 285 22  Chabeřice

Provádíme čištění koberců a sedacích souprav extrakční metodou mokrou cestou s odsáváním. 

Detail

Vranice 11, 285 04  Zbizuby

V Praze a okolí i po celém Středočeském kraji zajišťujeme úklidové služby včetně úklidu i těch nejmenších prostor. Provádíme pravidelné, jednorázové i generální úklidy.

Detail

Okružní 700, 285 22  Zruč nad Sázavou

Zajišťujeme úklid domácností i firem včetně mytí oken.

Detail

ižkova brána 618/14, 284 01  Kutná Hora-Vnitřní Město

Zajistíme pravidelný i jednorázový úklid, generální úklid úklid po malování a stavebních úpravách, zajištění velkého nákupu, mytí oken, péče o prádlo, drobná údržba vašeho bytu či domu, péče o zahradu a údržba bazénu. Služby zajišťujeme pro byty, domy i kancelářské prostory.

Detail

Uhelná 430/7, 284 01  Kutná Hora-Vnitřní Město

Zajišťujeme pravidelný a jednorázový úklid domácností, dále domácí práce, jako mytí oken, žehlení a praní prádla. Specilalizujeme se také na čištění interiérů aut.

Detail

.

,  

Firmy okresu Kutná Hora zajišťují úklid také v jednotlivých obcích Adamov Bernardov Bílé Podolí Bludov Bohdaneč Brambory Bratčice Církvice Čáslav Čejkovice Černíny Červené Janovice Čestín Dobrovítov Dolní Pohleď Drobovice Hlízov Horka I Horka II Horky Horušice Hostovlice Hraběšín Chabeřice Chlístovice Chotusice Kácov Kluky Kobylnice Košice Krchleby Křesetice Kutná Hora Ledečko Malešov Miskovice Močovice Nepoměřice Nové Dvory Okřesaneč Onomyšl Opatovice I Paběnice Pertoltice Petrovice I Petrovice II Podveky Potěhy Rašovice Rataje nad Sázavou Rohozec Řendějov Samopše Semtěš Schořov Slavošov Soběšín Souňov Staňkovice Starkoč Sudějov Suchdol Svatý Mikuláš Šebestěnice Štipoklasy Třebešice Třebětín Třebonín Tupadly Uhlířské Janovice Úmonín Úžice Vavřinec Vidice Vinaře Vlačice Vlastějovice Vlkaneč Vodranty Vrdy Záboří nad Labem Zbizuby Zbraslavice Zbýšov Zruč nad Sázavou Žáky Žehušice Žleby

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x