Úklid pro váš byt a dům


úklid Mladá Boleslav - Středočeský kraj

Jiráskova 682/61, 293 01  Mladá Boleslav II

Provádíme úklidové práce a zajišťujeme také bezpečnostní služby.

Detail

Luční 214/85, 293 01  Mladá Boleslav IV

Využíváme moderní technologie pro úklid domácností, obytných domů, kanceláří i technologických prostor. K úklidu využíváme pouze ekologicky nezávadné čisticí prosředky.

Detail

Hrdlořezy 202, 293 07  Hrdlořezy

Provádíme úklidové práce pro domácnosti, bytová družstva i firmy. Svěřte úklid do našich rukou.

Detail

Zahradníkova 321, 293 01  Mladá Boleslav III

Nabízíme úklidové služby pro domácnosti, bytové domy, kanceláře a firmy. Zabýváme se mytím oken a žaluzií, čištěním koberců, čalounění, sedacích souprav, matrací a interiérů motorových vozidel. 

Detail

Písková Lhota 131, 294 31  Písková Lhota

Nabízíme komplexní úklidové služby v interiéru i exteriéru. Obstaráme pravidelný i jednorázový úklid bytů, rodinných domů, kanceláří, komerčních a nekomerčních objektů. K našim službám patří čištění vertikálních žaluzií, mytí skleněných ploch, čištění koberců, čalouněného nábytku a další. 

Detail

Radechovská 1332, 294 21  Bělá pod Bezdězem

Nabízíme úklidové služby pro domácnosti včetně čištění koberců a sedacích souprav.

Detail

Dlouhá Lhota 82, 294 05  Dlouhá Lhota

Nabízíme komplexní úklidové služby včetně mytí oken, čištění koberců a čalounění se specializací na sedací soupravy, křesla i židle. Provádíme jednorázový i pravidelný úklid.

Detail

Jiráskova 682/61, 293 01  Mladá Boleslav II

Provádíme úklidové práce, nabízíme personalistiku, ostrahu i čištění technologií suchým ledem.

Detail

Západní 481, 293 06  Bradlec

Nabízíme kompletní jednorázové i pravidelné úklidové práce v domácnostech i kancelářích. Provádíme také úklid po rekonstrukcích a stavbách. Nabízíme také sečení a vertikutaci trávníku.

Detail

Mladská 664, 294 71  Benátky nad Jizerou II

Provádíme pravidelný i jednorázový úklid v domácnostech, firmách, kancelářích aj. Nabízíme čištění koberců a čalounění, mytí oken, čištění žaluzií, čištění interiérů aut a zajistíme také řadu dalších služeb spojených s úklidem.

Detail

Palackého 696/56, 293 01  Mladá Boleslav II

Nabízíme úklidové služby, které mimo jiné zahrnují mytí oken a výloh, čištění koberců a další služby. Úklid provádíme v domácnostech, kancelářích, panelových domech a dalších komerčních a nekomerčních prostorách.

Detail

Jizerní 216, 294 01  Bakov nad Jizerou

Specializujeme se na pravidelný i jednorázový úklid komerčních i nekomerčních objektů, kanceláří, společných prostor, atd. Úklid provádíme včetně mytí oken a žaluzií, čištění koberců, čalounění i interiérů motorových vozidel včetně autobusů.

Detail

Husova 474, 295 01  Mnichovo Hradiště

Nabízíme čištění koberců a čalounění mokrou cestou. Čistíme i sedací soupravy, matrace a interiéry aut. Dále provádíme mytí oken, parní čištění podlah nebo tlakové čištění zámkové dlažby.

Detail

Skorkov 58, 294 74  Skorkov

Nabízíme úklidové práce včetně mytí oken a čištění žaluzií. Dále poskytujeme správcovské služby, sekání trávy, malování a další služby.

Detail

Na Radouči 1138, 293 01  Mladá Boleslav II

Nabízíme profesionální pomoc nejen v domácnosti. Zajišťujeme komplexní úklid domácností, rodinných domů a kanceláří včetně mytí oken. Provádíme praní a žehlení prádla i další služby dle domluvy jako je venčení psů, nákupy, atd. Poskytujeme také službu hlídání dětí a pomoc seniorům. Šetříme váš drahocenný čas.

Detail

S. K. Neumanna 389/25, 293 01  Mladá Boleslav III

Nabízíme komplexní úklidové služby komerčních i nekomerčních prostor, průmyslových a jiných objektů. Provádíme pravidelné i jednorázové úklidy. Nabízíme také mytí oken, čištění koberců, generální a havarijní úklid a další služby.

Detail

Přemyslova 688, 295 01  Mnichovo Hradiště

Poskytujeme komplexní úklidové služby bytových a nebytových prostor. K našim službám patří také celková údržba domácnosti jako svoz odpadu do sběrného dvora, praní a žehlení prádla, vyklízení pozůstalosti aj.

Detail

Jičínská 244, 293 01  Mladá Boleslav III

V oblasti Střední Čechy, Severní Čechy a Praha provádíme veškeré čisticí a úklidové práce. Nabízíme také polymeraci a renovaci podlah, výškové práce i strojní čištění fasád domů a také další služby.

Detail

Havlíčkova 1142, 293 01  Mladá Boleslav II

Nabízíme úklidové služby v domácnostech, rodinných domech, firmách a provádíme také úklid společných prostor. Zajišťujeme jednorázový i pravidelný úklid a k našim službám patří také mytí oken, čištění koberců a čalounění extrakční metodou i parní čištění.

Detail

Jana Palacha 1219, 293 01  Mladá Boleslav II

Zajišťujeme úklid bytových a panelových domů, praní koberců a čalounění, mytí oken a výloh, generální úklidy bytů, předvánoční úklidy, čištění interiérů aut.

Detail

Krajířova 138, 293 01  Mladá Boleslav I

Zajišťujeme pravidelné i jednorázové výpomoci hospodyně v domácnosti, jak v bytě či domě. Hospodyně obstará praní, žehlení, luxování, utírání prachu, mytí nádobí i oken a ráda dle vašich pokynů obstará i běžné pochůzky. Dále úklidové služby pro firmy a malé podniky.

Detail

tř. Václava Klementa 1238, 293 01  Mladá Boleslav II

Zajišťujeme pravidelné úklidy domů, bytů i kanceláří.

Detail

Hrdlořezy 202, 293 07  Hrdlořezy

Zajišťujeme kompletní úklid domů, bytů i pro bytová družstva. Provádíme jednorázové i pravidelné úklidy, žehlení prádla, úklidy po oslavách a sváteční úklidy.

Detail

.

,  
Firmy okresu Mladá Boleslav zajišťují úklid také v jednotlivých obcích Bakov nad Jizerou Bělá pod Bezdězem Benátky nad Jizerou Bezno Bílá Hlína Bítouchov Boreč Boseň Bradlec Branžež Brodce Březina Březno Březovice Bukovno Ctiměřice Čachovice Čistá Dalovice Dlouhá Lhota Dobrovice Dobšín Dolní Bousov Dolní Krupá Dolní Slivno Dolní Stakory Domousnice Doubravička Horky nad Jizerou Horní Bukovina Horní Slivno Hrdlořezy Hrušov Husí Lhota Charvatce Chocnějovice Chotětov Chudíř Jabkenice Jivina Jizerní Vtelno Josefův Důl Katusice Klášter Hradiště nad Jizerou Kluky Kněžmost Kobylnice Kochánky Kolomuty Koryta Kosmonosy Kosořice Košátky Kováň Kovanec Krásná Ves Krnsko Kropáčova Vrutice Ledce Lhotky Lipník Loukov Loukovec Luštěnice Mečeříž Mladá Boleslav Mnichovo Hradiště Mohelnice nad Jizerou Mukařov Němčice Nemyslovice Nepřevázka Neveklovice Niměřice Nová Telib Nová Ves u Bakova Obrubce Obruby Pěčice Pětikozly Petkovy Písková Lhota Plazy Plužná Prodašice Předměřice nad Jizerou Přepeře Ptýrov Rabakov Rohatsko Rokytá Rokytovec Řepov Řitonice Sedlec Semčice Sezemice Skalsko Skorkov Smilovice Sojovice Sovínky Strašnov Strážiště Strenice Sudoměř Sukorady Tuřice Ujkovice Velké Všelisy Veselice Vinařice Vinec Vlkava Vrátno Všejany Zdětín Žďár Žerčice Židněves

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x