Úklid pro váš byt a dům


úklid Mělník - Středočeský kraj

Staré Ouholice 83, 277 52  Nová Ves

Nabízíme profesionální čištění koberců, čalounění, interiérů motorových vozidel a dalších povrchů.

Detail

Nouzov 100/23, 277 32  Čečelice

Nabízíme úklidové služby zaměřené na pravidelný i jednorázový úklid, mytí oken, čištění koberců, čalounění a také čištění interiérů motorových vozidel. 

Detail

Kostelecká 149/25, 277 11  Neratovice - Lobkovice

Provádíme úklidové práce v domácnostech, firmách, činžovních domech a dalších komerčních i nekomerčních objektech. Nabízíme také mytí oken a výloh včetně žaluzií. Dále provádíme čištění čalounění a koberců, čištění podlah, úklid garáží, novostaveb i úklid sněhu a další služby.

Detail

Luční 220, 277 11  Neratovice - Lobkovice

Provádíme pravidelné i jednorázové úklidy včetně mytí oken a generálního úklidu. Zabýváme se také čištěním kuchyňských spotřebičů, vyklízením kuchyňských linek a k našim službám patří také praní a žehlení prádla. Nezalekneme se ani dalších služeb spojených s úklidem. Využít můžete také možnost hlídání dětí.

Detail

Nůšařská 2908, 276 01  Mělník

Provádíme profesionální úklidové služby v domácnostech i kancelářích. Zabýváme se mytím oken, čištěním koberců i exkluzivním čištěním motorových vozidel od osobních aut až po kamiony. Dáme do pořádku i vaši zahradu a naší specialitou je také čištění a rekonstrukce studní.

Detail

Bezručova 2892, 276 01  Mělník

Provádíme komplexní úklid v domácnostech, rodinných domech, kancelářích, provozovnách i bytových družstvech. Nabízíme také přípravu nemovitosti před prodejem.

Detail

Chvatěruby 243, 278 01  Chvatěruby

S profesionální péčí se postaráme o byt, dům, zahradu i firmu. Specializujeme se také na mytí oken.

Detail

Větrušice 87, 277 41  Kly

Nabízíme komplexní úklid domácností i administrativních budov včetně dodávky hygienických potřeb. V domácnostech kromě běžného úklidu provádíme např. také mytí nádobí, vynášení a umytí odpadkových košů, péči o rostliny a další služby.

Detail

Dr. E. Beneše 896, 277 11  Neratovice

Nabízíme profesionální služby v oblasti mytí oken, výloh a dalších skleněných ploch, mytí žaluzií a specializujeme se také na čištění koberců, čalounění, matrací, kočárků a autosedaček.

Detail

Na Výsluní 1306, 277 11  Neratovice

Provádíme čištění koberců a čalounění mokrou cestou. Nabízíme také čištění a impregnaci kožených sedaček a zabýváme se i vysokotlakým čištěním. Rovněž půjčujeme čistící stroje značky KÄRCHER.

Detail

Spomyšl 129, 277 05  Spomyšl

Nabízíme dlouhodobý kompletní úklid bytů a poskytujeme také pomoc v domácnosti.

Detail

Pod Vrchem 676/20, 276 01  Mělník

Zajistíme generální, pravidelný i jednorázový úklid domácností, firem i kanceláří.

Detail

Ledčice 209, 277 08  Ledčice

Zabýváme se kompletním úklidovým servisem pro domy, byty, firmy i výrobní haly. Postaráme se o mytí oken, podlah, čištění interiérů motorových vozidel, garáží, venkovní úklid a nabízíme také další služby.

Detail

Kojetická 1026, 277 11  Neratovice

Zajišťujeme komplexní úklidové a údržbářské služby. Provádíme úklid panelových domů, kanceláří, administrativních budov i jiných prostor.

Detail

Pražská 530/21, 276 01  Mělník

Poskytujeme úklidové služby v domácnostech, firmách i jiných prostorách. Zabýváme se mimo jiné mytím oken a čištěním koberců.

Detail

Mládežnická 463, 277 11  Neratovice

Nabízíme pravidelný, jednorázový i generální úklid domácností, činžovních domů a kanceláří. Provádíme také mytí oken a žaluzií, čištění koberců, parket i strojový úklid garáží. Zajišťujeme jednorázový i dlouhodobý úklid.

Detail

Zahájí 22, 277 37  Chorušice

Provádíme kompletní úklidové služby zaměřené na domácnosti a kanceláře. Naše služby zahrnují také mytí oken a výloh.

Detail

17. listopadu 1069, 277 11  Neratovice

Provádíme čištění koberců i čalouněného nábytku a nabízíme také zapůjčení čistícího stroje Karcher Puzzi.

Detail

Nůšařská 775/2, 276 01  Mělník

Zaměřujeme se na úklid domácností i firem a nabízíme také čištění koberců a čalounění.

Detail

Revoluční 663, 278 01  Kralupy nad Vltavou - Lobeček

Provádíme čištění koberců ve firmách i domácnostech.

Detail

Na Průhoně 3412, 276 01  Mělník

Provádíme pravidelný i jednorázový úklid bytů a společných bytových prostor. Nabízíme také vyklízecí služby. 

Detail

Vojkovice 57, 277 44  Vojkovice

Kromě profesionálního úklidu bytových i nebytových prostor provádíme také drobné opravy.

Detail

U Sokolovny 254, 277 16  Všetaty - Přívory

Poskytujeme úklidové služby v bytech, kancelářích, firmách a dalších prostorách. Úklid zajišťujeme včetně mytí oken (i výškového mytí oken), údržby zeleně a nabízíme také čištění koberců, hloubkové vysávání nebo žehlení prádla.

Detail

Zlončice 172, 278 01  Zlončice

Nabízíme profesionální úklidové služby.

Detail

Tuhaň 229, 277 41  Tuhaň

Specializujeme se na hloubkové čištění koberců a čalounění. Poradíme si s různými typy skvrn, dezinfekcí a dezodorizací materiálů.

Detail

Pražská 417 276 01 Mělník 417, 276 01  Mělník

Zajišťujeme jednorázovéa generální úklidy pro domy, byty a kanceláře. Dále zajišťujeme mytí oken a výloh, žehlení, prádla, zahradní práce, rytí záhonů a hrabání listí.

Detail

Horní Počaply 142, 277 03  Horní Počaply

Provádím pravidelný nebo jednorázový úklid po rekonstrukci nebo malování. Nabízím služby hospodyně se zaměřením na praní, žehlení, vaření a nákupy.

Detail

Vančurova 514/22, 277 13  Kostelec nad Labem

Zajišťujeme pomoc v domácnosti z pozice hospodyně a to vaření, úklid, žehlení, nakupování, venčení psů. Dále služby úklidu po rekonstrukcích v bytech, po malířích, vánoční úklidy a velikonoční.

Detail

Hálkova 950, 278 01  Kralupy nad Vltavou

Zajišťujeme úklid bytů, domů, nebytových prostor, žehlení prádla, mytí oken. Dále nabízíme čištění koberců, hlídání dětí, sekání trávy, pochůzky a nákupy.

Detail

, 277 13  Kostelec nad Labem

Úklid.

Detail

.

,  

Firmy okresu Mělník zajišťují úklid také v jednotlivých obcích Býkev Byšice Cítov Čečelice Dobřeň Dolní Beřkovice Dolní Zimoř Horní Počaply Hořín Hostín Chorušice Jeviněves Kadlín Kanina Kly Kokořín Lhotka Liběchov Liblice Lobeč Lužec nad Vltavou Malý Újezd Medonosy Mělnické Vtelno Mělník Mšeno Nebužely Nosálov Řepín Spomyšl Stránka Střemy Tuhaň Tupadly Velký Borek Vidim Vraňany Vysoká Želízy

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x