Požadovaný text nenalezen. Benešov - Středočeský kraj - Úklidové firmy - Úklid domácnosti, domu, bytu

Úklid pro váš byt a dům


úklid Benešov - Středočeský kraj

Jiráskova 2042, 256 01  Benešov

Krhanice 71, 257 42  Krhanice

Nabízíme pravidelný i jednorázový úklid a pomoc v domácnosti.

Detail

Radošovice 70, 257 26  Divišov

Provádíme úklidové práce firemních a komerčních prostor i čištění koberců.

Detail

Pařezí 1, 257 01  Chotýšany

Nabízíme úklidové práce v domácnostech, kancelářích i firmách včetně čištění čalouněného nábytku a podlah. Zabýváme se také mytím oken i výškovými pracemi.

Detail

Pražská 20, 257 21  Poříčí nad Sázavou

Zajistíme vnitřní i vnější úklidové práce domácností i komerčních prostor. Zabýváme se také čištěním čalouněného nábytku, koberců, vertikálních žaluzií, mytím oken a provádíme rovněž letní i zimní úklid.

Detail

Pod Homolí 243, 257 51  Bystřice

Poskytujeme úklidové služby dle domluvy.

Detail

Jana Švermy 1623, 256 01  Benešov

Zajišťujeme úklid domů, bytů i kanceláří. V nabídce je také žehlení prádla.

Detail

Míru 48, 257 22  Čerčany

Nabízíme úlid domů i kanceláří se specializací na mytí oken (i ve výškách) a čištění koberců, žaluzií i čalounění. 

Detail

Dolnokralovická 1291, 258 01  Vlašim

Vyklízecí a úklidové práce zajistíme po celé ČR. Kromě běžného úklidu nabízíme také mytí oken, podlah, čištění koberců, úklid společných prostor v domě i údržbové práce.

Detail

K Líšnu 103, 257 51  Bystřice

Domácí práce nechte klidně na nás. Jako Popelka obstaráme v Benešově a okolí úklid, žehlení i další služby pro domácnost.

Detail

K Sázavě 52, 257 22  Nespeky

Zajistíme profesionální domovní a firemní úklid i úklid kanceláří a jiných objektů v Benešově a okolí.

Detail

Smetanova 354, 251 64  Mnichovice

Nechte své všední povinnosti na nás. Uděláme za vás každodenní i generální úklid, úklid domácností, kanceláří i úklid pro krátkodobý pronájem. Poskytujeme i další služby.

Detail

Žabovřesky 22, 256 01  Benešov u Prahy

Zabýváme se pravidleným i jednorázovým úklidem domácností, nebytových prostor i jiných objektů. Poskytujeme také pomoc v domácnosti a další služby.

Detail

Pražského povstání 1995, 256 01  Benešov

S úklidem komerčních i soukromých prostor máme mnohaleté zkušenosti. Nabízíme vám pravidelný i jednorázový úklid. Zajišťujeme hygienický a desinfekční servis v rámci denního úklidu a poradíme si i s čištěním koberců hloubkovou extrakční metodou.

Detail

Pavlíkova 1510, 256 01  Benešov

Zajišťujeme úklid domácnosti i pro firmy. Poskytujeme služby hospodyně. Specializujeme se na jednorázové a dlouhodobé úklidy, domů, bytů i kanceláří.

Detail

Vlašimská 1926, 256 01  Benešov

Zajišťujeme úklid domácnosti, kanceláří, čištění koberců, čištění sedaček, čištění interiérů aut, impregnace dřeva, mytí oken.

Detail

.

,  

Firmy okresu Benešov zajišťují úklid také v jednotlivých obcích Bernartice Bílkovice Blažejovice Borovnice Bukovany Bystřice Ctiboř Čakov Čechtice Čerčany Červený Újezd Český Šternberk Čtyřkoly Děkanovice Divišov Dolní Kralovice Drahňovice Dunice Heřmaničky Hradiště Hulice Hvězdonice Chářovice Chleby Chlístov Chlum Chmelná Chocerady Choratice Chotýšany Chrášťany Jankov Javorník Ješetice Kamberk Keblov Kladruby Kondrac Kozmice Krhanice Krňany Křečovice Křivsoudov Kuňovice Lešany Libež Litichovice Loket Louňovice pod Blaníkem Lštění Maršovice Mezno Miličín Miřetice Mnichovice Mrač Načeradec Nespeky Netvořice Neustupov Neveklov Olbramovice Ostrov Ostředek Pavlovice Petroupim Popovice Poříčí nad Sázavou Postupice Pravonín Přestavlky u Čerčan Psáře Pyšely Rabyně Radošovice Rataje Ratměřice Řehenice Řimovice Sázava Slověnice Smilkov Snět Soběhrdy Soutice Stranný Strojetice Struhařov Střezimíř Studený Šetějovice Tehov Teplýšovice Tichonice Tisem Tomice Trhový Štěpánov Třebešice Týnec nad Sázavou Václavice Veliš Vlašim Vodslivy Vojkov Votice Vracovice Vranov Vrchotovy Janovice Všechlapy Vysoký Újezd Xaverov Zdislavice Zvěstov

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x