Požadovaný text nenalezen. Kladno - Středočeský kraj - Úklidové firmy - Úklid domácnosti, domu, bytu

Úklid pro váš byt a dům


úklid Kladno - Středočeský kraj

Skalní 479, 272 01  Kladno - Kročehlavy

Úklid bytů a kanceláří je naše specialita. Poskytujeme komplexní služby, ke kterým patří mytí oken, čištění koberců, mytí kuchyňské linky a sociálního zařízení, čištění nábytku aj.

Detail

Generála Píky 1983, 272 01  Kladno

Využijte naše úklidové služby. Poskytujeme úklidový servis pro domácnosti, kanceláře a firmy. Provádíme také úklid po malování.

Detail

Dubová 525, 273 61  Velká Dobrá

Spolehněte se na nás při pravidelném i jednorázovém úklidu. Naším zaměřením je úklid komerčních i bytových objektů a domácností.

Detail

Dubská 793, 272 01  Kladno

Zajišťujeme jednorázový i pravidelný úklid domácností, bytových domů, kanceláří, administrativních budov, gastronomických zařízení, obchodních center i sportovních a kulturních budov v Kladně. Provádíme také úklid po rekonstrukci.

Detail

Generála Píky 1903, 272 01  Kladno - Kročehlavy

Využijte nabídky našich úklidových služeb bytových i nebytových prostor. Zajistíme pravidelné i jednorázové úklidy a zaměřujeme se také na zahradnické a údržbářské práce.

Detail

Polská 2557, 272 01  Kladno

Vyčistíme nejen koberce, ale postaráme se i o jakýkoliv úklid domácností, kanceláří a bytových domů. Poskytujeme široké služby od úklidu až po likvidaci odpadů. Nechte úklid na nás.

Detail

U Zámku 501, 273 05  Smečno

Komplexní úklidové služby zaměřujeme především na domácnosti a bytové prostory. Zvládneme jednorázové i pravidelné, víkendové, noční i expresní úklidy. Zajistíme také mytí oken, úklid a údržbu zahrady a venkovních prostor a žehlení prádla. Provádíme i vyklízení slepů a půd s následným úklidem. Obrátit se na nás můžete také v případě, že potřebujete využít služby hodinového manžela.

Detail

Patejdlova 1396, 272 01  Kladno

Nabízíme komplexní úklidové služby pro vaši domácnost a nezalekneme se ani komerčních objektů. Úklid vám zařídíme přímo na míru.

Detail

Poděbradova 3213, 272 01  Kladno

Vyčistíme veškeré koberce, sedací soupravy, čalounění i interiéry motorových vozidel. Zabezpečujeme také úklid panelových domů včetně mytí oken. Služby poskytujeme na území Středočeského kraje a Prahy.

Detail

Antonína Milfaita 129, 273 01  Žilina

Stejně jako hodinový manžel i hodinová manželka se vždycky hodí. Nabízíme pravidelný i jednorázový úklid domácností a firem, úklid společných prostor domů, průmyslových i restauračních zařízení. Kromě obyčejného úklidu za vás obstaráme také žehlení prádla i drobné vaření. Působíme zejména v Kladně a okolí a Sokolově a okolí.

Detail

Na Vinici 445, 274 01  Slaný

Jsme specialisty na nemovitosti včetně jejich úklidu. Zajišťujeme úklidový servis pro firmy i domácnosti především ve Středočeském kraji a Praze. Z našich služeb můžete využít kromě běžného úklidu i mytí oken a prosklených ploch, čištění koberců, čalounění, dlažby, péči o zeleň a zahradnické úpravy nebo čištění střech, fasád i okapů.

Detail

Jeronýmova 168, 272 01  Kladno - Kročehlavy

Naše rodinná prádelna vám nabízí praní, žehlení a mandlování prádla i drobné opravy oděvů.

Detail

Dolany 8, 273 51  Dolany

Zajistíme komplexní úklid bytových i firemních prostor. Provádíme běžný úklid i úklid po řemeslnících. K našim službám patří také mytí oken, čištění koberců a čalouněného nábytku.

Detail

Pražská 2107, 272 01  Kladno - Kročehlavy

Změřujeme se na úklid objektů, firem, hal, skladových prostor i supermarketů. V nabídce služeb je mytí oken a prosklených ploch, čištění koberců a čalounění, čištění sanitárního a kuchyňského vybavení. Ošetřujeme a voskujeme podlahové krytiny.

Detail

Mírové nám. 264, 273 03  Stochov

Zajišťujeme úklidový servis pro domácnosti, panelové domy i firmy. Provádíme čištění koberců, čalouněného nábytku, podlah, mytí oken i dezinfekci sociálního zařízení.

Detail

Bratronice 248, 273 63  Bratronice

V Kladně a okolí nabízíme úklidové služby pro domácnosti, bytové domy i firmy. Zakládáme si především na osobním přístupu a kvalita je u nás na prvním místě.

Detail

Srby 198, 273 02  Tuchlovice

Naším oborem je především komplexní úklid domů, bytů, kanceláří, obchodů, zdravotnických zařízení, podniků i továren. Tlakovou myčkou čistíme venkovní terasy i chodníky. Součástí jednorázových nebo pravidelných úklidů může být mytí oken, pověšení záclon, čištění kuchyňské linky, koupelny a WC, čištění koberců, čalounění a kožených sedaček nebo strojové čištění podlah. Zabýváme se také vysoušením mokrého i vlhkého zdiva. V neposlední řadě poskytujeme také služby profesionálního organizátora čili úklid a likvidaci nepotřebných věcí. Působíme na území celého Středočeského kraje s možností zajížďky i do jiných regionů.

Detail

Rudé armády 21, 273 05  Svinařov

Jsme profesionály v oblasti čištění koberců, čalouněného nábytku i interiérů motorových vozidel včetně autobusů. Poradíme si i s čištěním a ošetřením kožených sedaček a zajišťujeme kompletní servis.

Detail

Svinařovská 236, 273 05  Smečno

Poradíme si s čištěním koberců za každé situace. Váš koberec bude po našem zásahu zářit jako nový.

Detail

Brožíkova 325, 272 01  Kladno - Kročehlavy

Kromě běžného úklidu domácností nabízíme také praní, žehlení nebo mandlování prádla a drobné opravy oděvů i záclon.

Detail

Na Letné 76, 273 06  Libušín

Provádíme veškeré jednorázové i pravidelné úklidové služby pro firmy i domácnosti přesně podle vašich představ.

Detail

Hřebečská 515/40, 273 43  Buštěhrad

Nabízíme profesionální služby v oblasti komplexního úklidu domácností, bytových domů, kanceláří, hotelů, obchodů, skladů a jiných komerčních prostor. Kromě běžného úklidu máme v nabídce také mytí oken, čištění koberců, čalounění a sedacích souprav, mytí a dezinfekce sociálního zařízení aj.

Detail

Knovíz 193, 274 01  Knovíz

Poradíme si s každým špinavým prádlem. Využijte našich služeb praní, žehlení a mandlování. Provádíme také drobné opravy v domácnosti.

Detail

Nerudova 710/4, 274 01  Slaný

Nabízíme komplexní úklid domů, bytů, domácností, kanceláří i firem. Využijte našich profesionálních služeb.

Detail

Vodárenská 2357, 272 01  Kladno - Kročehlavy

Nebaví vás neustálé praní a žehlení prádla pořád dokola. Nevadí, obraťte se na nás. Naší specialitou je praní a především ruční žehlení prádla nejmodernější technikou.

Detail

Hlavní 20, 273 51  Malé Kyšice

Zabýváme se pravidelným i jednorázovým úklidem kanceláří a domácností a specializujeme se i na správu a údržbu nemovitostí. Služby poskytujeme na území celého Středočeského kraje. Můžete využít komplexní úklidové služby včetně mytí oken, čištění koberců a čalounění, voskování podlah, úklid po malování nebo mytí a leštění obkladů. 

Detail

Tyršova 425, 273 09  Kladno - Švermov

Pravidelné a jednorázové úklidy komerčních prostor i domácností jsou naší specialitou. Provádíme také údržbu zeleně a využít můžete i naše služby hospodyně, do kterých spadá mimo jiné zalévaní květin, žehlení prádla nebo venčení domácích mazlíčků.

Detail

náměstí Svobody 1460, 272 01  Kladno

Spolehlivě a kvalitně uklidím vaši domácnost k vaší plné spokojenosti. Neváhejte se na mě obrátit a dopřát si chvilku odpočinku.

Detail

Jedomělice 35, 273 78  Jedomělice

Nabízíme úklid rodinných domů, bytů a provozen. Vyhovíme domácnostem i firmám a provedeme úklid k vaší spokojenosti.

Detail

Plchov 6, 273 75  Plchov

Obstaráme pravidelný úklid budov, gastronomických zařízení, kanceláří, prodejen i servisů. Zajistíme strojové čištění podlah, úklid po malování i řemeslnících, čištění koberců, čalouněného nábytku a autočalounění, čištění sedacích souprav, mytí oken a broušení, lakování i údržbu parket.

Detail

Freyova 608, 272 01  Kladno

Vyznáme se v úklidu gastronomických zařízení, hotelů, škol, výrobních hal, kanceláří i domů. Nabízíme profesionální služby mezi něž patří čištění koberců, mytí oken nebo i mytí a voskování podlah.

Detail

Hradební 713, 273 24  Velvary

Nechte úklid na nás. Zajistíme profesionální úklid domácností i kanceláří, provádíme běžný i generální úklid, úklid po malování nebo řemeslnících. Vyznáme se také v čištění koberců, parním čištění, mytí oken i čištění interiérů automobilů. Nabízíme také žehlení prádla.

Detail

, 272 01  Kladno - Kročehlavy

Zaměřujeme se na úklid společných prostor domů, bytových jednotek, domácností i kanceláří. K našim službám patří také mytí oken, strojové úklidy garáží i čištění koberců. Postaráme se také o odklízení sněhu.

Detail

Na Růžovém poli 2551, 272 01  Kladno - Kročehlavy

Specializujeme se na úklid společných prostor bytových domů. Zajistíme i mytí oken.

Detail

Vít. Nezvala 755, 272 04  Kladno

Na území Kladna a okolí zajistíme komplexní úklidové služby pro domácnosti, panelové domy i administrativní budovy. Naše služby zahrhnují pravidelné i jednorázové úklidy s použitím profesionální úklidové chemie.

Detail

Karlovarská 4, 273 51  Pavlov

Specializujeme se na úklid domácností a bytových prostor, poskytujeme také profesionální mytí oken a čištění koberců v Praze a okolí.

Detail

Tyršova 425, 273 09  Kladno - Švermov

Uklidíme domácnost i firemní prostory a postaráme se také o údržbu zeleně.

Detail

Třebíz 37, 273 75  Třebíz

Zajistíme komplexní úklid nemovitostí.

Detail

Marie Majerové 926, 273 09  Kladno - Švermov

Zajistíme pravidelný nebo jednorázový úklid firem, domácností i skladů. Mezi naše služby patří mytí oken, čištění koberců, úklid po malování či rekonstrukci domů a nabízíme také údržbu zahrad.

Detail

Huťská 229, 272 01  Kladno

Provádíme profesionální úklid domácností, firem i zahrad, mytí oken, čištění koberců, interiérů a exteriérů motorových vozidel a nabízíme také služby čištění studní.

Detail

Dolany 8, 273 51  Dolany

Provádíme flexibilní úklid kanceláří, firem, bytových prostor i domácností. Nabízíme mytí oken, čištění koberců, čalounění a interiérů motorových vozidel.

Detail

Litevská 2605, 272 01  Kladno - Kročehlavy

Využijte širokou škálu našich služeb. Můžeme nabídnout úklid domácností, bytových domů, kanceláří i škol. Mezi naše speciality patří také venkovní úklid, mytí oken a přípravné i dokončovací stavební práce.

Detail

Karla Čapka 985, 273 09  Kladno - Švermov

Využijte naše služby úklidu vnitřních i venkovních prostor. Nabízíme také úklid a opravu střech i správu a údržbu nemovitostí včetně zahrad.

Detail

, 272 01  Kladno

Spolehlivě uklidíme interiéry bytů i firem. Nabízíme komplexní úklidové práce.

Detail

Boženy Němcové 885, 274 01  Slaný

Provádíme pravidelný a jednorázový úklid domácností, bytových domů i kanceláří a firem. Mezi naše služby patří také mytí oken, čištění koberců a čalounění, vyklízení bytů, půd, sklepů a v neposlední řadě i ruční žehlení prádla.

Detail

Generála Selnera 3259, 272 01  Kladno - Kročehlavy

Provádíme úklid nemovitostí i firemních prostor včetně úklidu venkovních ploch a poskytujeme také služby hodinového manžela.

Detail

Karlovarská 3, 273 61  Velká Dobrá

Zaměřujeme se na čištění sedacích souprav, koberců, interiérů vozidel i fasád. Nabízíme také postavební úklid domu.

Detail

U Stadionu 365, 273 03  Stochov

Nabízíme celkový úklid nemovitostí především rodinných domů a bytů. Poskytujeme také speciální služby jako mytí oken, čištění kuchyní i koupelen a také žehlení prádla.

Detail

Švýcarská 2430, 272 01  Kladno - Kročehlavy

V prémiové kvalitě provádíme extrakční čištění koberců, sedacích souprav, čalouněného nábytku a matrací. Služby poskytujeme v oblastech Praha, Kladno a Rakovník. Pronajímáme také čisticí stroje.

Detail

Koleč 131, 273 29  Koleč

Domácnostem i firmám nabízíme ekologický úklid za pomoci suché horké páry bez použití chemických čistících prostředků. 

Detail

Huťská 3322, 272 01  Kladno

Postaráme se o pravidelný i jednorázový úklid firem i domácností, venkovní úklid i údržbu. Zajistíme mytí oken, čištění koberců, čištění fasád a poskytujeme i řadu dalších služeb včetně zahradnických prací.

Detail

Huťská 229, 272 01  Kladno

Nabízíme komplexní úklidové služby pro domácnosti, bytové domy, firmy i školy. Zajistíme i speciální úklidové služby jako mytí oken, čištění koberců a čalouněného nábytku, voskování podlah, hygienický servis i venkovní úklid po celém Středočeském kraji.

Detail

Wilsonova 585/14, 274 01  Slaný

V regionu Slánska a okolí nabízíme profesionální služby v oblasti úklidu domu, bytu, kanceláří. Úklid nabízíme v široké škále služeb, od jednorázových čištění koberců, ručního žehlení prádla, mytí oken a výloh až po pravidelný úklid kanceláří nebo bytových domů.

Detail

Boženy Němcové 885, 274 01  Slaný

Úklid domů bytů, kanceláří a společných prostor v bytových domech. Specializujeme se na čištění koberců a čalounění, mytí oken a výloh, vyklízení bytů, půd, sklepů a garáží a ruční žehlení prádla.

Detail

Zákolany-Trněný Újezd 94, 273 28  Trněný Újezd

Pravidelné a jednorázové úklidy domů, bytů, kancelářských prostor a společenských prostor. Samozřejmostí jsou i doplňkové služby jako žehlení, mytí oken, luxování, mytí žaluzií, generální úklidy. Úklid domácností provádíme v oblasti Kladno, Kralupy, Slaný a Praha 6.

Detail

Hlavní 237, 273 62  Družec

Zajišťujeme úklid, čištění a drobné opravy v domech a bytech. Dále čištění a vysávání koberců, čištění čalouněného nábytku, mytí oken, podlah, obkladů.

Detail

.

,  

Firmy okresu Kladno zajišťují úklid také v jednotlivých obcích Běleč Běloky Beřovice Bílichov Blevice Brandýsek Braškov Bratronice Buštěhrad Cvrčovice Černuc Doksy Dolany Drnek Družec Dřetovice Dřínov Hobšovice Horní Bezděkov Hořešovice Hořešovičky Hospozín Hostouň Hradečno Hrdlív Hřebeč Chržín Jarpice Jedomělice Jemníky Kačice Kamenné Žehrovice Kamenný Most Kladno Klobuky Kmetiněves Knovíz Koleč Královice Kutrovice Kvílice Kyšice Lány Ledce Lhota Libochovičky Libovice Libušín Lidice Líský Loucká Makotřasy Malé Kyšice Malé Přítočno Malíkovice Neprobylice Neuměřice Otvovice Páleč Pavlov Pchery Pletený Újezd Plchov Podlešín Poštovice Pozdeň Přelíc Řisuty Sazená Slaný Slatina Smečno Stehelčeves Stochov Stradonice Studeněves Svárov Svinařov Šlapanice Třebichovice Třebíz Třebusice Tuchlovice Tuřany Uhy Unhošť Velká Dobrá Velké Přítočno Velvary Vinařice Vraný Vrbičany Zájezd Zákolany Zichovec Zlonice Zvoleněves Želenice Žilina Žižice

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x