Požadovaný text nenalezen. Nymburk - Středočeský kraj - Úklidové firmy - Úklid domácnosti, domu, bytu

Úklid pro váš byt a dům


úklid Nymburk - Středočeský kraj

Jižní 1341, 290 01  Poděbrady III

Nabízíme hloubkové čištění koberců, čalounění, matrací, židlí, křesel i sedacích souprav. Zaměřujeme se také na čištění interiérů motorových vozidel a to jak osobních tak i nákladních.

Detail

Jana Vránová 44, 289 11  Vrbová Lhota

Nabízíme úklidové práce v podobě mytí oken, čištění koberců a čalounění, sedacích souprav, židlí, matrací a také nášlapů na schody.

Detail

Nový Dvůr 3, 289 32  Nový Dvůr

Nabízíme profesionální úklidové služby po celé Praze i blízkém okolí. Zajišťujeme úklid v domácnostech i firmách. Provádíme také mytí oken a čištění koberců.

Detail

Hořátev 24, 289 13  Hořátev

Zajišťujeme úklidové služby v domácnostech i kancelářích. Provádíme jednorázový i pravidelný a také generální úklid včetně mytí oken. Zabýváme se čištěním koberců a čalounění, sedaček, postelí, židlí mokrou i suchou cestou a také párou. 

Detail

Hořátev 200, 289 13  Hořátev

Zabýváme se čištěním koberců, čalounění, sedacích souprav i interiérů motorových vozidel. Dále nabízíme mytí podlah kotoučovými stroji.

Detail

Topolová 915, 289 24  Milovice - Mladá

Nabízíme úklidové služby v oblasti čištění koberců a čalounění, parního čištění, mytí oken, strojního mytí a nanášení vosků, praní a žehlení prádla, sekání trávy i odstraněné graffiti. Služby nabízíme domácnostem i firmám. Zajistíme také úklid kanceláří a bytových domů.

Detail

V Ohrádkách 268, 290 01  Pátek

Zabýváme se čištěním koberců a čalounění. Vyčistíme také postele, sedací soupravy, židle i interiéry motorových vozidel.

Detail

Moučná 1331, 290 01  Poděbrady III

Nabízíme extrakční čištění mokrou cestou zaměřené na koberce, čalounění, sedačky, křesla, taburety a židle. Jedná se o hloubkové čištění. Našich služeb můžete využít v okrese Nymburk.

Detail

Za Labem 73/1, 289 22  Lysá nad Labem - Litol

Poskytujeme úklidové služby pro domácnosti, administrativní objekty, kanceláře a uklízíme také společné prostory činžovních domů. Mimo úklidové služby včetně mytí oken můžete využít také dalších služeb jako praní a žehlení prádla, drobné pochůzky nejen po úřadech, zajištění nákupů, venčení domácích mazlíčků aj.

Detail

Černíky 9, 289 15  Černíky

Nabízíme komplexní úklidový servis pro domácnosti i kanceláře. Provádíme pravidelný i jednorázový úklid, zajistíme mytí oken. praní a žehlení prádla, postaráme se o květiny i zahradu atd.

Detail

Masarykova 242/18, 288 02  Nymburk

Provádíme praní a ruční žehlení prádla a nabízíme i služby mandlování.

Detail

Mládežnická 1982, 288 02  Nymburk

Poskytujeme komplexní úklidové služby pro domácnosti.

Detail

Okružní 318, 289 07  Libice nad Cidlinou

Specializujeme se na komplexní úklid domácností, kanceláří, novostaveb i činžovních domů. Nabízíme mytí oken, čištění koberců mokrou cestou a zajistíme také chemické úklidy po požárech. Působíme ve městech Poděbrady, Kolín, Český Brod, Nymburk, Praha a celém Středočeském kraji.

Detail

Tyršova 1502, 289 23  Milovice - Mladá

Provádíme úklidový a hygienický servis. Svěřte úklid vašeho objektu do našich rukou.

Detail

, 289 21  Kostomlaty nad Labem

Poskytujeme úklidový servis v domácnostech, kancelářích, společných prostorách domů a také úklid u seniorů. Provádíme úklid po malování i po řemeslnících a zajišťujeme také mytí oken a výloh, žehlení i další služby.

Detail

, 289 21  Kostomlaty nad Labem

Komenského 580, 289 24  Milovice - Mladá

Poskytujeme komplexní pravidelný i jednorázový úklidový servis pro domácnosti i kanceláře. K našim službám patří také mytí oken, hloubkové čištění koberců a čalounění, drobné elktroinstal. práce i praní a žehlení prádla.

Detail

Zábrdovice 15, 289 33  Křinec

Provádíme úklidové služby v domácnostech a firmách, bytových i nebytových prostorách a také společných prostorách činžovních domů. Zajistíme jednorázový, pravidelný i generální úklid. K našemu servisu patří mytí oken a dveří a vysávání koberců, čalounění a sedaček antialergenním vysavačem Worwerk.

Detail

V Aleji 1355, 290 01  Poděbrady III

Provádíme komplexní úklidové práce ve firmách i domácnostech. Zabýváme se také čištěním koberců a sedacích souprav.

Detail

Slunéčkova 1984, 289 22  Lysá nad Labem

Zajišťujeme nonstop úklidy po celé EU, provádíme tedy i pravidelné či jednorázové úklidy, mytí oken a čištění automobilů v okrese Nymburk. Nabízíme úklid domácností, firem, podniků, škol i školek. Můžete se na nás obrátit 24 hodin denně. Uklízíme, myjeme, čistíme. S námi máte jistotu čistoty.

Detail

Palackého 185/26, 289 22  Lysá nad Labem - Litol

Provádíme úklidové práce v Poděbradech, Nymburce a okolí. Zajišťujeme úklid domácností, kanceláří, administrativních budov i komerčních objektů. Provádíme mimo jiné také čištění koberců a čalounění, mytí oken, údržbářské práce a nabízíme i pomoc v domácnosti jako praní a žehlení prádla.

Detail

Skladištní 12/14, 290 01  Poděbrady V

Zajišťujeme úklidové služby bytů a domů a to: čištění koberců, úklid bytů, mytí oken a čištění oken, čištění sedacích souprav, mytí podlah, úklid půd, sklepů a odsávání vody. Dále se zabýváme čištěním a praním interiérů osobních automobilů.

Detail

Semice 298, 289 17  Semice

Zajišťujeme jednorázové a paravidelné úklidy (generální či kolaudační) pro dům, byt, či kancelář. Zajistíme mytí oken, čištění koberců a čalounění. U nás můžete také využít službu zapůjčení stroje na čištění koberců a čalounění za přijatelné ceny.

Detail

Opolany-Oškobrh 33, 289 06  Oškobrh

Zajišťujeme úklidové práce pro dům, byt či firmu. Zajistíme venčení psů, zahradní práce, malování a lakování, drobné zednické a elektrikářské práce a hlídání dětí.

Detail

Hakenova 1121/28, 290 01  Poděbrady III

Zajišťujeme úklid bytů i domů, ze služeb především úklid po řemeslnících, po malování, mytí oken, péče o prádlo, mytí výloh, čištění vertikálních žaluzií chemicky a dále zajišťujeme služby hodinového manžela.

Detail

Křinec-Zábrdovice 15, Zábrdovice  289 33

Nabízím úklidový servis pro firmy a domácnosti, úklid bytových, nebytových a společných prostor činžovních domů.

Kateřina Neubergová

Detail

Šafaříkova 69, 289 22  Lysá nad Labem

Naše společnost zajišťuje úklid společných prostor domu, úklid domácností, úklid kanceláří, mytí oken včetně rámů, mytí žaluzií, úklidové práce po stavbě a rekonstrukci, predkolaudační úklid, úklid půdních prostor a klepů, úklid dle vašeho přání a vašich požadavků. Dále také čištění koberců, sedacích souprav a čalounění.

Detail

Za Labem 73/1, 289 22  Lysá nad Labem-Litol

Nabízíme úklid domácností, kanceláří, administrativních či společných prostor a činžovních domů. Poskytujeme žehlení, praní prádla i drobné pochůzky.

Detail

Černíky 9, 289 15  Černíky

Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy, domů, bytů i kanceláří. Umyjeme okna, vypereme, vyžehlíme.

Detail

Husova 192, 290 01  Poděbrady

Pomoc v domácnosti. 

Detail

.

,  
Firmy okresu Nymburk zajišťují úklid také v jednotlivých obcích Běrunice Bobnice Bříství Budiměřice Černíky Čilec Činěves Dlouhopolsko Dobšice Dvory Dymokury Hořany Hořátev Hradčany Hradištko Hrubý Jeseník Chleby Choťánky Chotěšice Chrást Chroustov Jíkev Jiřice Jizbice Kamenné Zboží Kněžice Kněžičky Kolaje Kostelní Lhota Kostomlátky Kostomlaty nad Labem Košík Kounice Kouty Kovanice Krchleby Křečkov Křinec Libice nad Cidlinou Loučeň Lysá nad Labem Mcely Městec Králové Milčice Milovice Netřebice Nový Dvůr Nymburk Odřepsy Okřínek Opočnice Opolany Oseček Oskořínek Ostrá Pátek Písková Lhota Písty Poděbrady Podmoky Přerov nad Labem Rožďalovice Sadská Sány Seletice Semice Senice Sloveč Sokoleč Stará Lysá Starý Vestec Straky Stratov Třebestovice Úmyslovice Velenice Velenka Vestec Vlkov pod Oškobrhem Vrbice Vrbová Lhota Všechlapy Vykáň Záhornice Zbožíčko Zvěřínek Žitovlice

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x