Požadovaný text nenalezen. Praha západ - Středočeský kraj - Úklidové firmy - Úklid domácnosti, domu, bytu

Úklid pro váš byt a dům


úklid Praha západ - Středočeský kraj

Černolice 37, 25210  Černolice

Nabízíme komplexní úklidové služby.

Detail

Bratřínov 49, 25205  Bratřínov

Zaměřujeme se na pravidelný a jednorázový úklid činžovních domů a kanceláří. Provádíme strojový úklid garáží, čištění koberců nebo mytí oken. K našim službám patří také odklízení sněhu, vytírání podlah, mytí parket a žaluzií, instalace osvětlení a další.

Detail

U Elektrárny 499, 25246  Vrané nad Vltavou

Provádíme pravidelný i mimořádný úklid, ke kterému patří mytí oken, dezinfekce toalet a dřezů, mytí odpadních nádob i popelníků, leštění zrcadel, skleněných přepážek a dveří i další služby.

Detail

Masečín 223, 25207  Štěchovice

Zajišťujeme komplexní úklidové služby v kancelářích, firmách i rodinných domech. Nabízíme pravidelný i jednorázový úklid a provádíme také generální a speciální úklidy.

Detail

Horní 74, 25244  Psáry - Dolní Jirčany

Zabýváme se kompletní správou nemovitostí a úklidovými službami ve Středočeském kraji. Nabízíme pravidelný i jednorázový úklid. Zajišťujeme právní, ekonomické i havarijní služby a technický servis.

Detail

V Roháči I. 1248, 25242  Jesenice

Nabízíme profesionální úklidové služby.

Detail

Na Ladech 469, 25242  Jesenice - Horní Jirčany

Nabízíme komplexní úklidové služby v kancelářích a budovách. Při úklidu nezapomínáme ani na schody, toalety, sklady, výtahy i vnější prostory.

Detail

Pláničkova 1065, 25264  Velké Přílepy

Nabízíme komplexní pravidelný i jednorázový úklid domácností i komerčních objektů a kanceláří. Provádíme čištění koberců a čalounění, žaluzií i mytí a leštění oken. Zajistíme úklid nerezových ploch, praní záclon a závěsů, impregnaci tvrdých podlah a mnohé další služby.

Detail

U Dráhy 316, 25303  Chýně

Nabízíme čištění koberců, čalounění a také číštění interiérů motorových vozidel včetně autobusů. Dále zajišťujeme pomocné práce kolem domu, bytu i zahrady.

Detail

Všenorská 921, 25229  Dobřichovice

Zaměřujeme se na pravidelný úklid kanceláří. Provádíme také čištění koberců i čalounění mokrou cestou tzv. šamponováním.

Detail

Palackého 424, 25263  Roztoky

Provádíme čištění oděvů. Nabízíme také svoz a rozvoz s možností online objednávky.

Detail

Tiché údolí 56/1, 25262  Únětice

Provádíme praní, žehlení i mandlování prádla včetně zajištění rozvozu.

Detail

Náměstí Na Sádkách 704, 25241  Dolní Břežany

Nabízíme komplexní úklidové služby včetně mytí oken. Provádíme pravidelný i jednorázový úklid a také úklid po malování aj.

Detail

Budějovická 1116, 25242  Jesenice

Provádíme komplexní úklidové služby po celé Praze a Středočeském kraji. Nabízíme také dodávku hygienického materiálu. Využijte našich služeb ryze české společnosti, která jako jedna z prvních v ČR začala využívat moderní barevné metody úklidu.

Detail

Za Parkem 867, 25229  Dobřichovice

Provádíme úklid domácností i firem. Nabízíme čištění čalounění a koberců i interiérů motorových vozidel.

Detail

Straková 299, 25242  Jesenice - Zdiměřice

Zajišťujeme žehlení prádla s možností donášky až domů nebo i do firem.

Detail

Nové Středokluky 133, 25268  Středokluky

Zajišťujeme úklidové a vyklízecí služby, provádíme čištění koberců a čalounění, mytí oken, dveří, podlah, nabízíme i údržbářské práce a další služby.

Detail

Žirovnického 368, 25263  Roztoky

Nabízíme správu objektů, úklidové práce i rekonstrukce podlahových krytin. Čistíme koberce suchou i mokrou cestou. Provádíme pravidelný úklid a správu budov. 

Detail

Nádražní 421/4, 25219  Rudná

Provozujeme čistírnu koberců se zajištěním dopravy. Postaráme se o váš vlněný, perský, hedvábný, ručně tkaný koberec i koberec s vysokým vlasem a nezapomínáme ani na předložky. Zajišťujeme také odborné čištění gobelínů a tapiserií.

Detail

Za rybníkem 113, 25216  Nučice

Zaměřujeme se na chemické čištění koberců a sedacích souprav. Látkové a kožené sedačky čistíme a impregnujeme proti špíně a roztočům. Nabízíme také protipožární úpravu textilií. Zabýváme se i čištěním a impregnací vlněných a orientálních koberců, látkových tapet, závěsů a opon.

Detail

V Ouzkém 199, 25241  Dolní Břežany - Lhota

Zajišťujeme úklid administrativních budov, škol, průmyslových objektů i venkovních a halových prostor. Nabízíme také praní a čištění oděvů i další služby.

Detail

Budějovická 371, 25242  Jesenice

Poskytujeme úklidové služby v domácnostech a zajistíme také údržbu komerčních objektů. Provádíme pravidelné i jednorázové úklidy včetně úklidu po malování.

Detail

Nad Schody 195, 25264  Úholičky

Zabýváme se čištěním koberců a čalounění i interiérů motorových vozidel. Nabízíme čištění mokrou cestou s vysokotlakým odsáváním. 

Detail

Na Vršku 571, 25266  Libčice nad Vltavou

Zaměřujeme se na vysokotlaké čištění domácností a zahrad stejně jako průmyslových prostor i kanceláří.

Detail

9. května 595, 25210  Mníšek pod Brdy

Nabízíme úklidové služby včetně žehlení prádla. Nabízíme také péči o domácí zvířata, zajištění drobných pochůzek a provádíme také postavební a generální úklid, čištění koberců, čalounění a kůže i mytí oken.

Detail

Na Kamenné Hrázi 162, 25219  Drahelčice

Nabízíme pravidelný i jednorázový úklid domácností, kanceláří a firemních prostor. Provádíme mytí oken a podlah, dezinfekci sociálních zařízení a obstaráme mimo jiné i žehlení prádla. V domácnostech zajistíme také praní prádla, likvidaci odpadu nebo čištění čalounění. Zajistíme také hlídání dětí.

Detail

Pražská 386, 25241  Dolní Břežany

Poskytujeme úklidové služby pro domácnosti i firmy. Zajistíme pravidelný i jednorázový úklid domů, bytů, kanceláří, hotelů, škol i výrobních hal. K našim službám patří mytí oken a podhledů, praní záclon, čištění koberců a čalounění i další služby.

Detail

Masarykova 720, 25263  Roztoky

Poskytujeme úklidové služby pro domácnosti i firmy a také průmyslové oblasti. K našim službám patří mytí oken nebo čištění koberců a čalounění.

Detail

Palouky 618, 25301  Hostivice

Zabýváme se strojovým čištěním koberců vysokotlakým strojem.

Detail

náměstí F. X. Svobody 10, 25210  Mníšek pod Brdy

Zabýváme se profesionálním čištěním podlah dřevěných i z PVC v bytových a komerčních prostorách. Čistíme také terasy nebo parkety. 

Detail

Libeň 60, 25241  Libeř

Nabízíme úklidové služby v rodinných a panelových domech. Zajišťujeme také zahradnické práce.

Detail

K Vodárnám 241, 25229  Karlík

Využijte našich služeb žehlení a mandlování prádla.

Detail

Za Stodolou 458, 25231  Všenory

Nabízíme komplexní služby běžného úklidu v domácnostech. Naše služby můžete využít do vzdálenosti 10 km od uvedené adresy. Provádíme také žehlení a drobné opravy oděvů.

Detail

Spojovací 70, 25262  Horoměřice

Provádíme čištění koberců a zajišťujeme také mytí oken.

Detail

Bojanovice 72, 25206  Bojanovice

Nabízíme úklidové služby v oblasti mytí oken a skleněných výloh.

Detail

Nádražní 421/4, 25219  Rudná

Nabízíme čištění koberců všeho druhu včetně perských, hedvábných, ručně tkaných aj. Vyčistíme také gobelíny a tapiserie. Vše se zajištěním dopravy. Zabýváme se také čištěním celoplošných koberců a čalounění ve firmách i domácnostech.

Detail

Riegrova 530/29, 25219  Rudná

Provádíme praní prádla pro soukromé i firemní účely. Samozřejostí je ruční žehlení a skládání prádla i svoz a rozvoz vlastní dopravou.

Detail

Houbová 226, 25242  Jesenice - Horní Jirčany

Věnujeme se úklidu komerčních prostor, firem, kanceláří i ordinací nebo lékáren. Provádíme běžný úklid a zajistíme také mytí oken, čištění koberců nebo generální úklid. Nabízíme také možnost zajištění pravidelného úklidu v domácnosti.

Detail

Krátká 195, 25219  Krátká

Zajišťujme úklid v rodinných domech, bytech a kancelářích. Provádíme úklid po stavebních pracích, rekonstrukcích i společenských akcích. Nabízíme mytí oken, likvidaci odpadu a suti a máme také možnost zajistit přistavení kontejneru.

Detail

Libeň 60, 25241  Libeř

Provádíme úklidové služby pro firmy i domácnosti. Nabízíme mytí oken i stěn a osvětlení, čištění koberců, praní prostěradel, vyklízení půd a sklepů. K našim službám patří také zalévaní květin, mytí spotřebičů, utírání prachu, mytí podlah nebo odstranění pavučin.

Detail

Ke Kukaláku 87, 25244  Psáry - Dolní Jirčany

Poskytujeme úklidový servis pro domácnosti i firmy.

Detail

Károvská 463, 25245  Ohrobec

Provádíme jednorázový i pravidelný úklid v domácnostech a firmách. Zajistíme také stavební, postavební a předkolaudační úklid. Nabízíme úklid průmyslových hal a strojů a další speciální čištění.

Detail

Svrkyně 66, 25264  Svrkyně

Naše rodinná firma vám nabízí úklidové služby na profesionální úrovni. Provádíme také úklid větších prostor, např. firem.

Detail

Bojanovice 72, 25206  Bojanovice

Nabízíme pravidelný i jednorázový úklid domácností, panelových domů i firem v Praze a okolí. Naše služby zahrnují mytí oken, čištění koberců, údržbu nemovitostí, sekání trávy a poskytujeme také mnohé další služby.

Detail

Libeř 80, 25241  Libeř

Využijte našich profesionálních úklidových služeb. Nabízíme čištění koberců a čalounění extrakční metodou, čištění matrací, interiérů motorových vozidel i mytí oken a čištění žaluzií.

Detail

Krátká 196, 25218  Úhonice

Poskytujeme úklidový servis v domech, bytech, kancelářích i firmách. K našim službám patří také čištění koberců, sekání trávy, malování pokojů, stěhování a nabízíme i služby hodinového manžela.

Detail

U Dráhy 324, 25301  Chýně

Provádíme komplexní úklidové služby v domácnostech, bytových, nebytových i komerčních prostorách. Zajišťujeme mytí oken, výloh a skleněných výplní, strojové čištění koberců, čalouněného nábytku i dlaždic. Nevynecháváme ani garáže. 

Detail

Za Devítkou 327, 25225  Jinočany

Nabízíme vnitřní i venkovní úklid ploch nemovitostí, zajistíme pravidelný i jednorázový a generální úklid. Provádíme také drobné údržbářské práce a strojové čištění podlah.

Detail

Okrouhlo 52, 25401  Okrouhlo

Provádíme úklidové služby v domácnostech, firmách, panelových domech, komerčních prostorách, průmyslových i zdravotnických zařízeních a dalších objektech. Nabízíme pravidelný i jednorázový úklid, čištění koberců a čalounění, čištění dlažby i další služby.

Detail

Příčná 726/20, 25219  Rudná

Nabízíme kompletní úklidové služby, ke kterým patří mytí oken, úklid objektů i po malířích a před kolaudací, povrchové a vysokotlaké čištění, výškové úklidové práce a provádíme také čištění bazénů.

Detail

Varadov 148, 25203  Líšnice

Nabízíme pravidelný i jednorázový úklid nemovitostí, firem, domácností, obytných domů i komerčních prostor. Provádíme mimo jiné mytí oken, žehlení prádla, čištění koberců a čalounění, sekání trávy, odklízení sněhu i sestřih živých plotů.

Detail

Na Vrchách 585, 25266  Libčice nad Vltavou

Nabízíme komplexní spektrum úklidových služeb. Provádíme úklid kanceláří a bytových domů, nabízíme venkovní úklid, sekání trávy, čištění fasád i další služby.

Detail

Varadov 154, 25210  Líšnice

Zajišťujeme pravidelný i jednorázový úklid domácností, firem, kanceláří, nebytových prostor, obchodů i zdravotnických zařízení a ordinací lékařů. Provádíme generální i kolaudační úklid. K našim službám patří mytí oken, čištění koberců a čalounění i čištění a ošetření podlah. V domácnostech navíc obstaráme praní a žehlení prádla, vaření, služby hospodyně, drobné pochůzky i donášku do domu. Našich služeb můžete využít v Praze a širším okolí.

Detail

Radlická 332, 25401  Jílové u Prahy

V Praze a okolí zajišťujeme kvalitní úklidové služby. Provádíme rychlý a bezproblémový úklid v domácnostech i firmách.

Detail

Kafková 624, 25242  Jesenice - Osnice

Nabízíme profesionální úklidové služby pro domácnosti, firmy, kanceláře i velké administrativní budovy. Používáme moderní technologie i čisticí přípravky. Jsme firma s mnohaletou tradicí.

Detail

Oldřicha Nového 829, 252 64  Velké Přílepy

Nabízím služby úklidu pro váš dům, či byt, zajistím ruční žehlení, praní prádla.

Detail

Budějovická 1008, 252 42  Jesenice

Poskytujeme služby v oblasti úklidu bytu, domu. Zajistíme mytí oken, čištění čalouněného nábytku, čištění koberců. Zajistíme jednorázový, tak pravidelný úklid pro vás, dle vašeho přání a požadavků.

Detail

Pražská 15, 254 01  Jílové u Prahy-Radlík

Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy v domech, bytech i kancelářích.

Detail

Molákova 564/25, 252 19  Rudná

Poskytujeme úklid domácností, generální úklidy po stavbách a maířích. Čištění koberců, čalouněného nábytku, mytí oken a čištění inetiérů aut.

Detail

U Elektrárny 499, 252 46  Vrané nad Vltavou

Provádíme úklidové práce a čisticí práce kanceláří i domácností, čištění koberců, mytí oken i výloh, úklid venkovních prostor a další práce v domě.

Detail

Nad Safinou I 449, 252 42  Vestec

Zajišťujeme pravidelné i mimořídné úklidy společných prostor panelových domů, novostaveb i starších činžovních domů v Praze.

Detail

U Dráhy 324, 253 01  Chýně

Nabízíme úklid rodinných domů i komerčních prostor. Provádíme úklidy po stavebních úpravách a malování, ale také čištění interiéru automobilů.

Detail

Za Stodolou 458, 252 31  Všenory

Poskytuji kompelxní služby, běžný úklid domácnosti a hlídání dětí. Zajišťuji také žehlení prádla, vaření a pečení.

Detail

.

,  
Firmy okresu Praha - západ zajišťují úklid také v jednotlivých obcích Bojanovice Bratřínov Březová-Oleško Buš Černolice Černošice Červený Újezd Číčovice Čisovice Davle Dobrovíz Dobříč Dobřichovice Dolní Břežany Drahelčice Holubice Horoměřice Hostivice Hradištko Hvozdnice Choteč Chrášťany Chýně Chýnice Jeneč Jesenice Jílové u Prahy Jíloviště Jinočany Kamenný Přívoz Karlík Klínec Kněževes Kosoř Kytín Lety Libčice nad Vltavou Libeř Lichoceves Líšnice Měchenice Mníšek pod Brdy Nučice Ohrobec Okoř Okrouhlo Ořech Petrov Pohoří Průhonice Psáry Ptice Roblín Roztoky Rudná Řevnice Řitka Slapy Statenice Středokluky Svrkyně Štěchovice Tachlovice Trnová Třebotov Tuchoměřice Tursko Úholičky Úhonice Únětice Velké Přílepy Vestec Vonoklasy Vrané nad Vltavou Všenory Zahořany Zbuzany Zlatníky - Hodkovice Zvole

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x